Ligę czas zacząć, w sobotę inauguracja z Omegą

0
920

W sobotę o 16:00 piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno zagrają historyczny, pierwszy mecz w IV lidze. Rywalem drużyny Sławomira Ryszkiewicza będzie Omega Kleszczów.

Drużyna z Kleszczowa w poprzednim sezonie zajęła 6. miejsce w IV lidze łódzkiej. Wcześniej przez wiele sezonów – od 2008/09 aż do 2014/15 – występowała w silnej III lidze łódzko-mazowieckiej.

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie Omegi, sobotni rywal KS-u jedzie do Kutna w bojowych nastrojach. Najbardziej meczu nie mogą doczekać się nowi gracze – Marek Grabowski, Dawid Pałyska (obaj Zawisza Pajęczno) i Eryk Smuga (GUKS Gorzkowice).

Głodni gry są także gracze z Kutna. Drużyna została mocno przemeblowana i ekipę Sławomira Ryszkiewicza wzmocniło aż 10 nowych piłkarzy. Którzy z nich dostaną dziś szansę wystąpienia przed kutnowską publicznością?

Przekonamy się punktualnie o 16:00, bowiem wtedy po raz pierwszy rozgrzmi gwizdek sędziego Dawida Grzelaka (WS Sieradz).

1. kolejka IV ligi łódzkiej
6 sierpnia 2016, 16:00
KS Sand-Bus Kutno – Omega Kleszczów

Ceny biletów:

  • normalny (7 złotych)
  • ulgowy (5 złotych); przysługujący uczniom szkół podstawowych i gimnazjów (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej)
  • Ponadto dla kobiet i dzieci do lat 6 obowiązuje wstęp wolny.
Piknik rodzinny od godziny 15:00

Sobotnia inauguracja IV ligi łódzkiej (6 sierpnia, godzina 16:00, KS Kutno – Omega Kleszczów), to nie jedyne wydarzenie tego dnia na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Kutnie. Już od godziny 15 rozpocznie się piknik rodzinny zorganizowany przez Klub Sportowy Kutno.

Zakup biletu na mecz będzie uprawniał do skorzystania z przygotowanych przez klub atrakcji. Cena normalnego biletu to 7 złotych, zaś ulgowego to 5 złotych (przysługujący uczniom szkół podstawowych i gimnazjów (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej). Warto dodać, że kobiety i dzieci do lat 6 obowiązuje WSTĘP WOLNY.

Dzieci za darmo będą mogły oddać się zabawom na dwóch wielkich dmuchanych zjeżdżalniach. Dodatkowo w przerwie meczu – spośród osób, które zakupiły bilet – nastąpi losowanie klubowych gadżetów m.in. szalików i kubków.

PODZIEL SIĘ