KS Kutno zaprasza na Piknik Rodzinny i inaugurację IV ligi!

0
906

Klub Sportowy Kutno serdecznie zaprasza na inaugurację IV ligi łódzkiej, a także pierwszy piknik rodzinny. Kupując bilet na sobotni mecz z Omegą Kleszczów za darmo będzie można skorzystać z atrakcji przygotowanych dla najmłodszych.

Sobotnia inauguracja IV ligi łódzkiej (6 sierpnia, godzina 16:00, KS Kutno – Omega Kleszczów), to nie jedyne wydarzenie tego dnia na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Kutnie. Już od godziny 15 rozpocznie się piknik rodzinny zorganizowany przez Klub Sportowy Kutno.

Zakup biletu na mecz będzie uprawniał do skorzystania z przygotowanych przez klub atrakcji. Cena normalnego biletu to 7 złotych, zaś ulgowego to 5 złotych (przysługujący uczniom szkół podstawowych i gimnazjów (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej). Warto dodać, że kobiety i dzieci do lat 6 obowiązuje WSTĘP WOLNY.

Dzieci za darmo będą mogły oddać się zabawom na dwóch wielkich dmuchanych zjeżdżalniach. Dodatkowo w przerwie meczu – spośród osób, które zakupiły bilet – nastąpi losowanie klubowych gadżetów m.in. szalików i kubków.

W trakcie pikniku rodzinnego kupić będzie można także watę cukrową, popcorn czy sorbet.

To pierwsze takie przedsięwzięcie z naszej strony, ale w przyszłości planujemy kolejne festyny rodzinne. Będziemy starać się także o poszerzenie palety atrakcji. Chcemy pokazać, że nasz klub jest przyjazny dzieciom – dodaje prezes Zbigniew Tomczak.

KS Kutno do udziału w organizacji Pikników Rodzinnych zaprasza wszystkie zainteresowane firmy. Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu 606-911-241 lub biuro@kskutno.pl

***

Cennik biletów obowiązujący podczas spotkań KS-u w Kutnie:

7 zł – bilet normalny
5 złotych – bilet ulgowy (przysługujący uczniom szkół podstawowych i gimnazjów)
wstęp wolny – kobiety i dzieci do lat 6 

 

PODZIEL SIĘ