Bez goli z Olimpią Koło

0
1105

W swoim przedostatnim sparingu przed rozpoczęciem IV ligi, piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno bezbramkowo zremisowali z Olimpią Koło.

Pierwsza połowa była bardzo bezbarwna i oba zespoły nie zachwyciły swoją grą. Kutnianie stworzyli sobie trzy sytuacje strzeleckie, ale drogi do siatki znaleźć nie mogli Oskar Szumer, Damian Mospinek i Sylwester Płacheta. Piłka po ich strzałach za każdym razem mijała kolską bramkę.

Z kolei Olimpia stworzyła sobie tylko jedną okazję. W 34. minucie jeden z napastnik po kontrataku oddał strzał obok słupka bramki strzeżonej przez Pawła Sobczaka.

Od początku drugiej połowy trener Sławomir Ryszkiewicz zdecydował się na sporo roszad w drużynie KS-u i na boisku zameldowało się sześciu nowych graczy. I to nieco ożywiło boiskowe wydarzenia.

W 55. minucie w pole karne Olimpii wbiegł Oskar Szumer i z ostrego kąta zdecydował się na mocne uderzenie, ale piłka zatrzymała się na słupku. Później obok bramki strzelali także Mariusz Jakubowski, Piotr Kierus czy Kamil Zagajewski.

Najlepszą sytuację KS miał w 78. minucie. Indywidualną akcję przeprowadził Kamil Zagajewski, który minął kilku rywali i podał do Gracjana Sobczaka. Ten przyjął piłkę w polu karnym i przymierzył z około siedmiu metrów, ale nie trafił w światło bramki.

Do końca meczu działo się już niewiele i kibice ostatecznie nie obejrzeli żadnej bramki. W najbliższą sobotę KS zagra na wyjeździe z Kujawianką Izbica Kujawska. Dla drużyny Sławomira Ryszkiewicza będzie to ostatni sparing przed inauguracją rozgrywek IV ligi (6 sierpnia).

KS Sand-Bus Kutno 0-0 Olimpia Koło

KS Sand-Bus Kutno (wyjściowy): Sobczak – Placek, Kaczor, Bartczak, Szumer Nizioł, Grisgraber, Góralczyk, Serwaciński, Mospinek, Płacheta; po przerwie zagrali też: Sokołowicz – Kowalczyk, Zagajewski, Jakubowski, Sobczak, Kierus, Maryniak;

PODZIEL SIĘ