W niedzielę derby z Ostrovią

0
949

W niedzielę w Ostrowach dojdzie do derbów ziemi kutnowskiej. Lider łódzkiej okręgówki KS SandBus Kutno zmierzy się z tamtejszą Ostrovią. Emocje gwarantowane!

Ostrovia w przerwie zimowej przeszła metamorfozę. Do klubu dołączyło kilku zawodników z Kutna, a także trener Jacek Walczak. Wprawdzie na początku rundy wiosennej drużyna z Ostrów była objawieniem i wygrała kilka spotkań, to później znów seryjnie zaczęła przegrywać. W efekcie klub po 24. kolejkach plasuje się na szesnastym, ostatnim miejscu w tabeli.

Nie oznacza to jednak, że w Ostrowach czeka KS „spacerek”. W ekipie rywali gra obecnie wielu graczy, którzy jesienią przywdziewali koszulki kutnowskiej drużyny i w niedzielę na pewno będą chcieli udowodnić swoją wartość. Są to m.in. Rafał Żemigała, Igor Wójcik czy Michał Ławniczak.

Kutnianie, który obecnie z 11 punktami przewagi, przewodzą w tabeli łódzkiej klasy okręgowej nie wyobrażają sobie jednak innego zakończenia niedzielnego meczu, jak wysokiego zwycięstwa. Tym bardziej, że jesienią zwyciężyli aż 9:2.Początek spotkania w niedzielę 22 maja o godzinie 16:00 w Ostrowach. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

PODZIEL SIĘ