Jutro KS zagra z rezerwami trzecioligowca

0
824

Już jutro, w środę 4 maja, piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno na własnym boisku podejmą rezerwy III-ligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Aleksandrowianie zajmują w ligowej tabeli 7. miejsce i mają na swoim koncie 31 punktów. Składa się na to 9 wygranych, 4 remisy i 8 porażek. Rezerwy trzecioligowego Sokoła dotychczas zdobyły 41 goli, tracąc ich przy tym 31.

Piłkarze z Aleksandrowa Łódzkiego nie mają ostatnio dobrej passy. W czterech ostatnich meczach, aż trzykrotnie schodzili z boiska pokonani. Lepsi od Sokoła II okazali się gracze GLKS-u Dłutów (1-2), Włókniarza Pabianice (1-2) i Górnika Łęczyca (0-1).

Sytuacja KS-u jest zgoła inna. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicz od początku rundy jesiennej kontynuują marsz w kierunku IV ligi i mogą pochwalić się bilansem 8 wygranych z rzędu. Ostatnią ofiarą rozpędzonych kutnian był Start Brzeziny, który przegrał 1-3.

– To był jeden z najsłabszych meczy w naszym wykonaniu. Graliśmy jak muchy w smole i ten pojedynek nie mógł się podobać. Dobrze, że piękne gole zdobył Jakub Kustra i wygraliśmy. Najważniejsze jest to, że mamy kolejne trzy punkty. Jestem pewien, że w środę z Sokołem zagramy o wiele lepiej – komentuje Sławomir Ryszkiewicz, trener KS-u.

Przypomnijmy, w rundzie jesiennej w Aleksandrowie padł remis 1-1. Teraz podopieczni S. Ryszkiewicza będą chcieli zanotować 9. zwycięstwo z rzędu i zrehabilitować się za stratę punktów w poprzednim meczu z aleksandrowianami.


Tak było w rundzie jesiennej (wideo: Piotr Szcześniak / kskutno.pl)

Początek meczu 4 maja o 16:00 na Kościuszki 26. WSTĘP WOLNY!

PODZIEL SIĘ