KS rozgromił Włókniarza!

0
861

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno zdemolowali na wyjeździe Włókniarza Konstantynów Łódzki aż 7-1.

Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza w pierwszej połowie mieli optyczną przewagę, którą udokumentowali dwoma golami. W 23. minucie wynik otworzył Maciej Kowalczyk, zaś trzynaście minut później na 2-0 podwyższył Mariusz Jakubowski. Gospodarze kilka razy próbowali zaskoczyć kutnian po kontrach i stworzyli sobie jedną doskonałą okazję do zdobycia gola, ale piłka o centymetry minęła bramkę strzeżoną przez Pawła Sobczaka.

Po zmianie stron nieliczni kibice zgromadzeni na stadionie w Konstantynowie Łódzkim (głównie z Kutna!) zobaczyli prawdziwy grad goli. W 65. minucie na 3-0 podwyższył Kamil Zagajewski, zaś pięć minut później po nieporozumieniu kutnowskiej defensywy honorową bramkę zdobyli gospodarze. Później jednak na boisku istniał tylko KS. W ciągu dziewięciu minut drużyna z Kuna zdobyła aż cztery gole. Golkipera z Konstantynowa Łódzkiego dwukrotnie pokonał Jakub Kustra, a po jednym golu dołożyli jeszcze Mariusz Jakubowski i Bartosz Kaczor. Trafienie tego ostatniego to istny majstersztyk – kutnowski obrońca huknął zza pola karnego jak z armaty, a piłka wpadła w samo okienko. Stadiony świata!

Ostatecznie KS wygrał aż 7-1 i nadal zajmuje fotel lidera łódzkiej okręgówki, mając 3 punkty przewagi nad Orłem Parzęczew, który dziś wygrał 2-1 z Włókniarzem Pabianice.

Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-7 KS SandBus Kutno
0-1 23` Maciej Kowalczyk
0-2 36` Mariusz Jakubowski
0-3 65` Kamil Zagajewski
1-3 70`
1-4 73` Jakub Kustra
1-5 76` Mariusz Jakubowski (rzut karny)
1-6 80` Bartosz Kaczor
1-7 82` Jakub Kustra

KS SandBus Kutno: Sobczak – Grzegorek, Kowalczyk, Kaczor, Mucha (68` Kierus) – Ziemniak (68` Kapruziak), Jakubowski (83` Wietrzyk), Góralczyk, Gapiński (46` Krzymieniewski) – Kustra, Zagajewski;

PODZIEL SIĘ