KS SandBus Kutno lepszy od Wisły II Płock

0
958
Piłkarze KS-u SandBus Kutno wygrali w kolejnym zimowym sparingu. Tym razem podopieczni Sławomira Ryszkiewicza zwyciężyli 3-2 dla rezerwami pierwszoligowej Wisły Płock.

Wynik cieszy, bo graliśmy z wymagającym rywalem, który wysoko postawił poprzeczkę. Od początku meczu nastawiliśmy się na ofensywną grę i to przyniosło efekty w postaci dwóch bramek w ciągu trzydziestu minut – mówi Sławomir Ryszkiewicz, trener KS SandBus Kutno. –Po przerwie gra wyrównała się, rywale zmusili nas do dużego wysiłku i gra mocno się zaostrzyła. Najważniejsze jednak, że zakończyło się bez żadnych urazów i udało nam się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

W kutnowskiej drużynie testowany był kolejny nowy zawodnik. Mowa o Ukraińcu Rusłanie Periżoku. To wychowanek Atłeta Kijów, który grał poźniej m.in. w FK Żaszkiw, FK Putriwka, Rubinie Piskiwka, a ostatnio reprezentował barwy Pelikana Łowicz.

Wkrótce więcej informacji.

Wisła II Płock 2-3 KS SandBus Kutno
0-1 1` Mariusz Jakubowski (rzut karny)
0-2 28` Kamil Zagajewski
1-2 53` (rzut karny)
2-2 70`
2-3 77` Michał Szymczak

KS SandBus Kutno: Sobczak – Kapruziak, Kaczor, Kowalczyk, Mucha, Skumórski, Jakubowski, Zagajewski, Grzegorek, Periżok, Kustra; zagrali także: Czekalski – Ławniczak, Szymczak, Kierus, Bartczak, Krzymieniewski, Wójcik, P. Burdyka, D. Burdyka, Ziemniak;

PODZIEL SIĘ