Kim są testowani zawodnicy?

0
890

Od początku przygotowań do rundy wiosennej z ekipą KS–u SandBus Kutno trenuje sześciu zawodników, którzy być może wzmocnią drużynę lidera łódzkiej klasy okręgowej. Zapraszamy do zapoznania się z ich sylwetkami.

Stosowne dokumenty nie zostały jeszcze parafowane, ale prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy z nowymi piłkarzami. Cała szóstka powinna w znaczący sposób poprawić grę naszego zespołu i podnieść rywalizację w drużynie – mówi Dominik Tomczak, prezes KS–u Kutno.

Sylwetki testowanych graczy:

Jakub Kustra
23.01.1991 | napastnik

Wychowanek Wisły Płock, z którą związany był aż do sezonu 2011/12. W ekipie „Nafciarzy” występował głównie w zespole juniorów (zdobył tytuł Mistrza Polski) i III–ligowych rezerwach. Później trafił do MKS–u Kutno, zaś ostatnie dwa sezony spędził w IV ligowych Błękitnych Gąbin, gdzie był czołowym strzelcem rozgrywek.


Mateusz Nowak
20.05.1992 | obrońca

Wychowanek Wisły Płock, skąd w sezonie 2012/2013 trafił do zespołu IV–ligowych Błękitnych Gąbin i szybko stał się podstawowym zawodnikiem.


Damian Gilarski
17.02.1995 | pomocnik

Mimo młodego wieku na swoim koncie ma już kilka klubów. Wychowanek Sparty Wożuczyn występował m.in. w SMS–ie Łódź, Nerze Poddębice, Piaście Karnin, WKS–ie Wieluń, a ostatnio w Widzewie Łódź. W barwach Piasta i WKS–u zaliczył kilka występów w III lidze.


Maciej Kowalczyk
28.05.1991 | obrońca

Piłkarz pochodzący z Gostynina swoje pierwsze kroki na murawie stawiał w tamtejszym Mazurze, jednak szybko trafił do Wisły Płock. Następnie aż przez cztery sezony reprezentował barwy MKS–u Kutno i był podstawowym graczem. Ostatnio do rozgrywek zgłoszony był przez III–ligowy Ner Poddębice, jednak z powodu kontuzji nie zaliczył ani jednego spotkania na boiskach III ligi łódzko–mazowieckiej.


Przemysław Burdyka
16.07.1991 | napastnik

Jeden z najbardziej wyróżniających się graczy Ostrovii Ostrowy w ostatnich sezonach. W swojej karierze reprezentował także m.in. Lidera Włocławek. W bieżącym sezonie zdobył 4 gole w łódzkiej lidze okręgowej, a jednego z nich zdobył w meczu przeciwko… KS Kutno.


Dominik Burdyka
4.04.1998 | obrońca

Młodszy brat Przemysława. Również występuje w ekipie Ostrovii Ostrowy i mimo młodego wieku (zaledwie 18 lat!) jest podstawowym obrońcą.

PODZIEL SIĘ