Juniorzy przegrali w Dąbrowicach

0
1264

Juniorzy KS-u Kutno z rocznika 1997/1999 w minioną niedzielę przegrali w meczu sparingowym z B-klasowy KS-em Dąbrowice 2-4. Gole dla drużyny prowadzonej przez Dominika Tomczaka zdobyli Dawid Duczyński i Adrian Bartczak.

KS Dąbrowice to drużyna występująca w B-klasie, która będzie walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Warto odnotować, że klub wzmocniło kilku zawodników z Krośniewianki Krośniewice. Wzmocnienia „zza miedzy” przełożyły się na jakość gry dąbrowian, którzy okazali się lepsi od juniorów z Kutna.

W naszej grze nadal szwankuje gra obronna, szczególnie krycie strefowe. Zawodnicy jeszcze się gubią, zespół potrzebuje kilku tygodni, aby oswoić się z nowym elementem rzemiosła piłkarskiego. Jestem jednak dobrej myśli, gdyż widoczny był już delikatny progres, szczególnie w kwestii zawężania i skracania pola gry. Drugim mankamentem tego dnia była bardzo mała chęć do oddawania strzałów. Pozycji do tego, by próbować zaskoczyć rywala i pokusić się o zdobycie bramek nie brakowało. Nasi zawodnicy jednak bali się wziąć na siebie odpowiedzialność za podjęte decyzje – mówi Dominik Tomczak, trener juniorów.

Przed drużyną KS-u z rocznika 1997/99 (junior A1) jeszcze sześć spotkań sparingowych.

KS Dąbrowice 4–2 KS Kutno, Juniorzy A1
4-1 80` Duczyński Dawid (as. Domański Piotr)
4-2 85` Bartczak Adrian (as. Duczyński Dawid)

KS Kutno: Bartosiak Michał, Walczak Kamil, Burdyka Dominik, Domański Piotr, Dębowski Mateusz, Krzymieniewski Adrian, Gałecki Patryk, Bartczak Adrian, Duczyński Dawid, Kosmala Krystian, Sobczyk Mateusz; zagrali także: Marciniak Szymon, Tomczak Patryk, Kopczyński Wiktor, Kaźmierczak Mateusz, Stanislav Burlei.

PODZIEL SIĘ