Juniorzy jadą na turniej do Płocka

0
1029

W niedzielę 14 lutego drużyna juniorów KS Kutno jedzie na turniej do Płocka.

Informujemy, że mecze będą rozgrywane na dworze, na boisku ze sztuczną murawą. W grupie jesteśmy z Wisłą Płock oraz z Jeziorakiem Iława. Ponadto w turnieju wystąpią jeszcze Elana Toruń, Znicz Pruszków oraz Legion Warszawa. Mecze zapowiadają się zatem bardzo interesująco. Emocji i bramek z pewnością nie zabraknie.

Zbiórka jest o godzinie 8:00 na Kutnowiance, wyjazd zaś 8:10. Pierwszy mecz mamy z gospodarzami turnieju, już o 10:00. Planowany powrót z Płocka, około godziny 17:30.

Każdy zawodnik, zabiera ze sobą kanapki i coś słodkiego do jedzenia. Informujemy, że w trakcie turnieju będziemy mieli również obiad. Koniecznie każdy ze sobą zabiera odzież do grania na dworze. Obowiązkowo czapka, komin, rękawiczki, ortalion, odzież termiczną oraz przybory do kąpieli po turnieju. Oczywiście będą stroje klubowe (meczowe), ale jest zbyt zimno, by grać tylko w nich.

Na memoriał Trenera Stanisława Tymowicza powołani są wszyscy zawodnicy, z dwoma wyjątkami. Z turnieju zwolnieni są tylko Radek Adamczyk – kontuzja oraz Stas Burley – wyjazd do domu na Ukrainę. Pozostali mają obowiązek być na niedzielnym turnieju.

PODZIEL SIĘ