Rocznik 2005 – Podsumowanie Turnieju w Bedlnie

0
1145

W sobotę 19 grudnia odbyła się już trzecia edycja Gwiazdkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej organizowanego dla chłopców i dziewcząt urodzonych w roku 2005 i młodszych. Tym razem organizatorzy i gospodarze imprezy czyli Gminny Klub Sportowy w Bedlnie gościli aż 16 zespołów. Rozgrywki, uwzględniając poziom zaawansowania podzielono na dwie kategorie. Pierwsza grupa rywalizowała od godziny 9.00 do 14.00 a znalazły się w niej : GKS Bedlno, Młode Byki Bedlno, KS Kutno, Kopernik Kiernozia, Widok Skierniewice, FA Łódź Zachód, ARPiT Koluszki oraz Soccer Delta Słupno 2006. Grupa kolejnych ośmiu zespołów rywalizowała aż do późnych godzin wieczornych, a były to drużyny : GKS Bedlno, Młode Byki Bedlno, FA Gostynin, Soccer Delta Słupno 2005, Pelikan Łowicz, Sokół Aleksandrów Łódzki, Włókniarz Zgierz oraz UKS SMS Łódź.

W turnieju tradycyjnie nie była prowadzona klasyfikacja punktowa, wszyscy byli zwycięzcami i liczyła się przede wszystkim świetna zabawa. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, każda drużyna puchar ufundowany przez Wójta Gminy Bedlno Pana Krzysztofa Kołacha oraz prezent upominkowy ufundowany przez partnera technicznego całej imprezy firmę KEEZA.

 

Młodzi piłkarze z Kutna chcieli pokazać się z dużo lepszej strony, niż podczas ostatniego turnieju rozgrywanego w Łęczycy. Trzeba przyznać, że ten cel udało się im osiągnąć. W Bedlnie walczyli, zdobywali bramki oraz pokazali, że sumienna praca zaczyna przynosić pierwsze efekty. Raz wygrywaliśmy, raz przegrywaliśmy. Mimo to, można być dumnym z postawy młodych adeptów piłki nożnej. Najbardziej szkoda porażki z drużyną ARPiT Koluszki. Na 2 minuty przed końcem spotkania prowadziliśmy 1-0 i nic nie zapowiadało tego, co ma nadejść. W ciągu ostatnich 120 sekund straciliśmy dwa gole. Przy czym goście bramkę na 1-2 strzelili w ostatniej sekundzie meczu. Naszym rywalom należą się brawa za walkę do samego końca. Dzięki takim spotkaniom piłka nożna staje się jeszcze piękniejszym sportem.
Wyniki Klubu Sportowego Kutno:

KS Kutno – GKS Bedlno, wynik 1-0 bramka Domżał Adam

KS Kutno – Delta Słupno, wynik 1-2 bramka Kowalczyk Kuba

KS Kutno – Widok Skierniewice, wynik 1-4 bramka Kowalczyk Kuba

KS Kutno – Młode Byki Bedlno, wynik 3-1 bramki Kowalczyk Kuba 2 oraz Domżał Adam 1

KS Kutno – ARPiT Koszulki, wynik 1-2 bramka Kowalczyk Kuba

 

Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został wybrany Domżał Adam.

Klub Sportowy Kutno, rocznik 2005 wystąpił w następującym składzie: Kowalczyk Jakub, Domżał Adam, Szewczyk Jakub, Miszczak Mateusz, Gabryś Mateusz, Ulatowski Marcel, Lickowski Filip, Dębski Miłosz, Michalak Hubert, Dziarkowski Kami.

PODZIEL SIĘ