W sobotę KS jedzie do Uniejowa

0
762

Jutro w Uniejowie odbędzie się mecz na szczycie łódzkiej ligi okręgowej. Piłkarze KS-u Sand Bus Kutno zmierzą się na wyjeździe z tamtejszym GLKS-em Termy.

Piłkarze z Uniejowa po 8. kolejkach mają na swoim koncie 18 punktów i zajmuje najniższe miejsce na podium ligowej tabeli.

Drużyna prowadzona przez Sławomira Sałacińskiego nie uznaje kompromisów – dotychczas sześciokrotnie wygrała i dwukrotnie schodziła z boiska jako przegrana. Termy pokonały: 4-0 Start Łódź, 5-0 Zawiszę II Rzgów, 5-0 Ostrovię Ostrowy, 8-1 Włókniarza Pabianice i 3-1 Górnika Łęczyca. Niespodziewanych porażek doznały z kolei w meczach z KKS-em Koluszki (1-3) i GLKS-em Dłutów (3-4).

Warto dodać, iż w ekipie z Uniejowa grają dwaj piłkarze, którzy są dobrze znani kutnowskim kibicom. To Janusz Jonczyk i Jakub Skrzypiec.

Do Uniejowa podopieczni Sławomira Ryszkiewicza jadą uskrzydleni wysokim zwycięstwem 6-0 z PTC Pabianice. Jak zapewniają, będą chcieli zrobić wszystko, aby powiększyć przewagę nad sobotnimi rywalami do pięciu punktów. Jak będzie?

Początek meczu w sobotę 3 października o 17:00 w Uniejowie na boisku im. Włodzimierza Smolarka przy ul. Jakuba Świnki. Spotkanie prawdopodobnie rozegrane zostanie przy sztucznym oświetleniu (300lux).

Tuż przed godziną 17:00, tylko na EKU24.net rozpocznie się tekstowa relacja na żywo z hitu 9. kolejki łódzkiej ligi okręgowej.

PODZIEL SIĘ