(Galeria) Włokniarz Pabianice – KS Kutno 2005

0
929

W piątej kolejce podopieczni Mariusza Baranowskiego i Dominika Tomczaka udali się do Pabianic. Tam zmierzyli się z drużyną Włokniarza. Po dobrym i zaciętym podjedynku nasi zawodnicy musieli uznać wyższość gospodarzy. Końcowy wynik meczu to 6-3 dla Pabianic.

Chłopcy z każdym kolejnem meczem robią postępy, co cieszy. Jednak by wygrywać i zdobywać co mecz 3 punkty z bardziej doświadczonymi drużynami musimy cały czas tak intensywnie trenować. Wówczas na wiosne chłopcy z rocznika 2005 staną się drużyną, która z pewnością będzie walczyła jak równy z równym  z każdym przeciwnikiem. Tym czasem najważniejsza jest cierpliwość i praca.

Bramki dla nasze drużyny zdobyli: Adam Domżał 2 oraz Jakuk Kowalczyk 1.

Skład w którym wystąpiła nasza drużyna:
Domżał Adam, Dziarkowski Kamil, Jagiełło Piotr, Komorowski Adam, Kowalczyk Jakub, Lickowski Filip, Michalak Hubert, Szewczyk Jakub i Ulatowski Marcel.

PODZIEL SIĘ