Rocznik 2007: Pierwsze koty za płoty

0
1125

W sobotę 5 września o godzinie 11:00 nasza drużyna KS Kutno rocznik 2007/2008 zainaugurowała wojewódzkie rozgrywki ligowe w Pabianicach. Naszym rywalem była drużyna PTC Pabianice. Niestety przegraliśmy to spotkanie 12:3. Wynik nie odzwierciedla gry naszej drużyny. Nasi chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony, lecz rywal z Pabianic miała więcej szczęścia.  Wkrótce kolejny mecz, w którym nasi zawodnicy będą zbierali cenne doświadczenie. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy wspierali swoje pociechy w tym ważnym dla nas wszystkich dniu.

PTC Pabianice – KS Kutno 2007  12-3

Skład drużyny:

  1. Bagnowski Dawid
  2. Gierańczyk Jakub
  3. Lach Antoni
  4. Pankowski Artur
  5. Rzetelski Hubert
  6. Stelmachowski Artur
  7. Tworus Hubert
  8. Wiśniewski Wiktor
  9. Wódka Gracjan
  10. Ziółkowski Milan

Strzelcy bramek: Stelmachowski Artur 2, Wódka Gracjan 1

 

PODZIEL SIĘ