KS nie da polatać Orłowi?

0
850
W sobotę o 17:00 piłkarze KS-u Sand Bus Kutno zmierzą się na wyjeździe z Orłem Parzęczew. Czy podopieczni Sławomira Ryszkiewicza podtrzymają zwycięską passę?
Piłkarze z Parzęczewa wymieniani są w gronie drużyn, które będą walczyć o awans do IV ligi łódzkiej. Orzeł do tej pory zgromadził 7 punktów, na co składają się dwie wygrane, jeden remis i jedna porażka.Po niespodziewanej porażce w pierwszej kolejce (1-2 z GLKS-em Dłutów), parzęczewianie dwukrotnie rozgromili swoich kolejnych rywali: 6-2 KKS Koluszki i 7-2 Włókniarza Pabianice. W ostatniej kolejce Orzeł zremisował z Górnikiem na gorącym terenie w Łęczycy 2-2.

Mecz o sześć punktów

KS na swoim koncie ma 10 punktów i w ligowej tabeli plasuje się na pozycji wicelidera. Sobotni mecz będzie bardzo ważny dla układu ligowej drabinki. W przypadku zwycięstwa, kutnianie odskoczą Orłowi na sześć punktów. W przypadku porażki spadną poza podium.

Jednak w Kutnie nikt nie myśli o stracie punktów. Zespół jest w wysokiej formie i pokazuje to z meczu na mecz. W ostatniej kolejce KS rozbił 5-0 MKS 2000 Tuszyn, zaś w środę w Pucharze Polski „zabawił” się z LKS-em Świnice Warckie i wygrał aż 13-0.

„Zagaj” podtrzyma formę?

Osiem goli w dwóch meczach – to bilans Kamila Zagajewskiego, który w miniony weekend zadebiutował w barwach KS-u. Po czterech golach w spotkaniu z Konstantynowem, w środę dorzucił kolejne cztery.

Kutnowscy kibice nie mieliby nic przeciwko, gdyby w Parzęczewie „Zagaj” powiększył swój dorobek o kolejne trafienia.

Chcę pomóc tej drużynie odnosić sukcesy. PIłka nożna to praca zespołowa, lecz potrzeba też szczęścia i wyczucia. Cieszę się, że strzelam gole, jednak najważniejsze są wyniki zespołu. Mamy potencjał i miło byłoby wywalczyć awans – powiedział EKU24 Kamil Zagajewski.


Początek meczu w Parzęczewie o 17:00.
Na portalu EKU24.net przeprowadzać będziemy relację live. Zapraszamy!

PODZIEL SIĘ