Trzynaście goli w Kłodawie. KS rozgromił Górnika

0
710
KS Sand Bus Kutno rozegrał kolejny sparing w okresie przygotowawczym. Tym razem podopieczni Sławomir Ryszkiewicza wybrali się do pobliskiej Kłodawy, gdzie zmierzyli się z czwartą drużyną Ligi Okręgowej – Górnikiem.

Mecz przez pierwszy kwadrans był wyrównany. Jednak z każdą upływającą minuta wzrastała przewaga zespołu z Kutna. Efektem tego było wysokie zwycięstwo. Piłkarze z Kutna rozgromili rywala aż 11:2.

– Brawa należą się całemu zespołowi, gdyż każdy zawodnik przyczynił się do tego zwycięstwa – powiedział Dominik Tomczak, prezes KSu.

Na specjalne wyróżnienie zasługuje Piotr Michalski, który strzelił w tym spotkaniu aż sześć bramek. To obecnie największa zdobycz bramkowa zawodnika w barwach naszego klubu.

Warto dodać, że popularny „Żydek” w poprzednim sezonie był najskuteczniejszym strzelcem mistrza A Klasy. – Wierzymy, że w tym sezonie Piotrek razem z Kamilem Zagajewskim – królem strzelców A-klasy, stworzą najgroźniejszą parę napastników, która pomoże naszemu zespołowi w walce o jak najwyższe cele – dodaje D. Tomczak.

Górnik Kłodawa – KS Sand Bus Kutno 2:11 (0:6)
0-1 – 28′ Michalski Piotr
0-2 – 31′ Zagajewski Kamil
0-3 – 36′ Michalski Piotr
0-4 – 36′ Jakubowski Mariusz
0-5 – 39′ Michalski Piotr
0-6 – 40′ Zagajewski Kamil
0-7 – 48′ Sobczak Gracjan
0-8 – 55′ Michalski Piotr
0-9 – 58′ Michalski Piotr
0-10 – 70′ Michalski Piotr
1-11 – 81′ Pawłowski Bartosz

KS Sand Bus Kutno: Sobczak P. – Ławniczak M., Mucha P., Wójcik I., Żemigała R. – Walczak J., Jakubowski M., Zagajewski K., Góralczyk Ł., Kierus P. – Michalski P.
Zagrali także: Czekalski K., Sobczak G., Ziemniak D., Kowalczyk K., Wietrzyk M., Łuczak D., Pawłowski B., Łukasik K.

PODZIEL SIĘ