KS negocjuje z trzema piłkarzami

  0
  749

  Transferowa karuzela rozkręciła się w KS–ie Sand Bus Kutno w najlepsze. Beniaminek łódzkiej okręgówki, choć nie wznowił jeszcze treningów, mocno myśli o wzmocnieniach. Kamil Zagajewski, Sylwester Płacheta i Adam Grzybowski – to trio jest blisko związania się z kutnowską drużyną.

  Prezes KS–u Kutno Dominik Tomczak od początku powstania klubu zapowiadał, że idea budowania zespołu będzie opierać się na zawodnikach z Kutna i regionu. Plan jest konsekwentnie realizowany i przyniósł już pierwsze owoce – m.in. w postaci awansu do łódzkiej okręgówki.

  Kutnowscy działacze już rozglądają się za potencjalnymi wzmocnieniami i przyznać trzeba, że nazwiska robią wrażenia. Jedną nogą w KS–ie jest Kamil Zagajewski, niekwestionowany lider Krośniewianki Krośniewice, która jeszcze nie tak dawno biła się z kutnianami o awans. Zagajewski już zimą był przymierzany do kutnowskiej drużyny. Ostatecznie pozostał w Krośniewiance, ale teraz wszystko wskazuje na to, że trafi do Kutna. Warto dodać, że „Zagaj” to najlepszy strzelec łódzkiej A Klasy (gr. III), który zdobył aż 27 bramek.

  – Mogę potwierdzić, że jesteśmy bardzo zainteresowani tym zawodnikiem. Doszliśmy do porozumienia zarówno z Kamilem, jak i prezesem Krośniewianki. Czekamy na otwarcie okienka transferowego i dopniemy wszystkie szczegóły – mówi Dominik Tomczak.

  Chęć gry w KS–ie wyrazili także doskonale znani kutnowskim kibicom Sylwester Płacheta i Adam Grzybowski. Ten pierwszy w Kutnie występował przez osiem sezonów i świętował awanse do IV i III ligi, a także zwycięstwo w okręgowym Pucharze Polski. Po rozpadzie MKS–u Kutno przeszedł do Żyrardowianki Żyradów.

  – Kutno zajmuje wyjątkowe miejsce w moim sercu, bardzo zżyłem się z tym miastem. Rozpoczęliśmy rozmowy i czas pokaże, jak się zakończą. Decyzja należy do zarządu i sztabu szkoleniowego – mówi popularny „Silvinio”.

  – Istnieje temat tych dwóch zawodników i rozmowy są zaawansowane. Na pewno byliby wielkim wzmocnieniem naszej drużyny, która będzie walczyła o awans do IV ligi – mówi D. Tomczak.

  źródło: EKU24.net

  PODZIEL SIĘ