Finał Deichmann w ten weekend

0
944

W ten weekend odbędzie się Finał Minimistrzostw Deichmanna w Łodzi.

W sobotę swój finał rozegra kategoria U-9, w której mamy dwie reprezentację: Wenezuele i Tunezję.
Zbiórka jest o godzinie 6:50 na parkingu przed Aquaparkiem. Przypominamy, że po powrocie z Łodzi młodzi zawodnicy mają nieco relaksu dla siebie. Powrót z Łodzi jest trudny do przewidzenia, ponieważ po przegranym meczu drużyna odpada. My jednak wierzymy w naszych zawodników, trenerów oraz kibiców, że ten dzień będzie dla Nich bardzo szczęśliwy i pełen radości. Dlatego odnośnie powrotu prosimy kontaktować się z trenerami.

8:25 Tunezja – Francja, w przypadku awansu dalej kolejny mecz będzie o 10:30 z Czechami
8:50 Wenezuela – Paragwaj, w przypadku awansu dalej kolejny mecz będzie o 9:40 z Kamerunem

 

W niedzielę swój finał rozegra kategoria U-11, w której również mamy dwie reprezentacje: Ekwador i Jamajkę.
Zbiórka jest o godzinie 6:50 na parkingu przed Aquaparkiem. Przypominamy, że po powrocie z Łodzi młodzi zawodnicy mają nieco relaksu dla siebie. Powrót z Łodzi jest trudny do przewidzenia, ponieważ po przegranym meczu drużyna odpada. My jednak wierzymy w naszych zawodników, trenerów oraz kibiców, że ten dzień będzie dla Nich bardzo szczęśliwy i pełen radości. Dlatego odnośnie powrotu prosimy kontaktować się z trenerami.

8:25 Ekwador – Anglia, w przypadku awansu dalej, kolejny mecz będzie o godzinie 9:40 z Włochami
8:25 Jamajka – Argentyna, w przypadku awansu dalej, kolejny mecz będzie o godzinie 9:40 z Nigerią

 

Trzymamy za wszystkich mocno kciuki!!!

UWAGA: jutro, czyli w pitek, w czasie treningu pojawi się prezes Dominik, by przedstawić ofertę wyjazdu na obóz sportowy, dla najmłodszych grup wiekowych. Dlatego prosimy by w miarę możliwości byli wszyscy rodzice:)

 

PODZIEL SIĘ