Turniej Deichmanna – Jamajka U-11

0
863

Od Deichmann Mini mistrzostw do Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Mini mistrzostwa to turniej piłkarski dla dziewcząt i chłopców w wieku do 11 lat, który rozgrywamy na boiskach polskich miast już po raz ósmy. Są to największe zawody sportowe bez eliminowania po jednym weekendzie zespołów bez względu na poziom reprezentowanych umiejętności. Dotyczy to wszystkich drużyn, także tych złożonych z zawodników rozpoczynających przygodę z piłką. Rozgrywki mają charakter ogólnopolski; od tego roku goszczą one w najważniejszych ośrodkach miejskich na terenie wszystkich województw.

Nasza Klub podjąła decyzję o starcie w tych wspaniałych rozgrywkach.

Turniej rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych: a) U-7 dzieci urodzone w roku 2008, 2009 i młodsze, b) U-9 dzieci urodzone w roku 2006, 2007 i młodsze, c) U-11 dzieci urodzone w roku 2004, 2005 i młodsze.

Nasi zawodnicy(debiutanci) z rocznika 2005/2006 pod szyldem Jamajki pokazali się z dobrej strony. Wygrali 2 mecze, co pokazuje że drużyna ma potencja. W meczu z Chile zabrakło nieco szczęscia, ale korzystny wynik był bardzo blisko. Za tydzień czekają naszych zawodników kolejne zmagania. Trzymamy za Was kciuki oraz wierzymy, że z każdym nastepnym meczem będziecie mieli coraz to więcej powodów do radości oraz chęci do grania w piłkę.

Wyniki grupowe:   

Jamajka – Norwegia 3-1
Jamajka – Chile 0-1
Jamajka – Grecja 1-0

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Paweł Olczak 1, Szewczyk Kuba 1 oraz Kamil 2

Skład, w którym wystąpiła reprezentacja Jamajki:

  1. Piotr Swyszcz
  2. Paweł Olczak
  3. Jakub Domżalski
  4. Marcel Ulatowski
  5. Miłosz Dębski
  6. Bartek Kobus
  7. Eryk Kłosiński
  8. Jakub Kowalczyk
  9. Kamil
  10. Kuba Szewczyk

Trenerami zespołu są: Rafał Serwaciński oraz Arek Błaszczyk

PODZIEL SIĘ