Deichmann 23.05 – podsumowanie

0
909

WENEZUELA, kat. U-9

 

Pierwszy mecz nasza drużyna wygrała walkowerem 3:0 z zespołem Peru. Powodem takie sanu rzeczy była frekwencja naszych rywali.  Po prostu nasi przeciwnicy nie mieli nawet minimalnej liczby zawodników, by móc rozegrać to spotkanie. W drugim meczu odnieśliśmy drugą tego dnia wygraną. Nasza drużyna po bardzo dobrym i zarazem zaciętym meczu pokonała Serbię 5:4. Bohaterami tego spotkania było dwóch zawodników, którzy zdobyli po 4 bramki. Jednym z nich był nasz zawodnik Martin Wawrzyńczak. Ostatni tego dnia mecz z Hiszpanią to jedna wielka dramaturgia. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2-0. W drugiej odsłonie rywale dość szybko odrobili straty doprowadzając do remisu. Jednak to nie koniec emocji. Kolejne minuty i z wyniku 2-0, robi się 2-4 dla rywali. Jednak nasi zawodnicy nie poddają się i walczą do końca. Zdobywamy bramkę na 3-4 i na więcej zabrakło już czasu.

Nasza drużyna ukończyła rozgrywki grupowe na bardzo dobrym 6 miejscu. Nasz dorobek to 6 zwycięstw, 5 porażek stosunek bramek 24-30. W najbliższą sobotę nasza drużyna ma wolne.

Wyniki Wenezueli:
Wenezuela – Peru 3-0 (walkower)
Wenezuela – Serbia 5-4, bramki zdobyli Martin Wawrzyńczak 4 oraz Dorian Milas 1
Wenezuela – Hiszpania 3-4, bramki zdobyli Martin Warzyńczak 2 oraz Łukasz Walczak 2

Skład, w którym wystąpiła Wenezuela: Maciek Kusiak, Franek Pawłowski, Szymon Cicherski, Jakub Hofman, Jakub Kornacki, Wiktor Rojewski, Krzysztof Waląg, Wojciech Rosolak, Martin Wawrzyńczak, Dorian Milas, Łukasz Walczak i Bartek Wyganowski

Trener: Rafał Serwaciński i Arek Błaszczyk

 

TUNEZJA, kat. U-9

Nasi najmłodsi zawodnicy z rocznika 2007 rozegrali kolejne trzy spotkania. Pierwszy mecz był grą towarzyską z drugą naszą drużyną, czyli reprezentacją Wenezueli. W regulaminowym czasie gry był remis 2-2 i o tym, kto wygra decydowały rzuty karne.
W drugim meczu nasza drużyna odniosła zwycięstwo. Po meczy pełnym walki, determinacji wygraliśmy z Cyprem 2-1. W ostatnim meczu nasza drużyna niestety przegrała z Anglią, która pokazała, że jeszcze troszkę nam brakuje do najlepszych. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by za jakiś czas rywalizować, jak równy z równym. Tego życzymy trenerom i zawodnikom.

Wyniki grupowe: 
Tunezja – Wenezuela 2-2 (sparing)
Tunezja – Cypr 2-1
Tunezja – Anglia 0-4

Strzelcy bramek to Szymon Borowiecki (1), Maciej Szymczak (1)      

 Skład, w którym wystąpiła nasza drużyna: Hubert Rzetelski, Maciej Szymczak, Milan Ziółkowski, Antoni Lach, Szymon Borowiecki, Artur Pankowski, Artur Stelmachowski, Dawid Bagnowski, Gracjan Wódka.

Trenerami drużyny są: Sławek Banasiak oraz Kamil Borowiak.

 

DSCF0328

PODZIEL SIĘ