Osiem goli rocznika 2004

0
800

Trwa świetna passa KS-u Kutno z rocznika 2004. W poprzedniej kolejce młodzi piłkarze rozbili 7-0 Bzurę Ozorków, a teraz rozgromili Witoniankę Witonia 8-0.

Kutnianie przez całe spotkanie przeważali i udokumentowali to aż ośmioma zdobytymi golami. Wyborną skutecznością popisał się Kacper Sadowski, który skończył mecz z czterema bramkami na swoim koncie.

W ostatnich tygodniach drużyna pracowała nad pewnymi mankamentami, które pokazały turnieje halowe, w których braliśmy udział. Na szczęście pewne problemy są już za nami. Chłopcy poprawili między innymi swoją grę w defensywie. Świadczyć może o tym bardzo mała liczba straconych bramek oraz chociażby umiejętność gry z bramkarzem. Poza tym, poprzez zmianę ustawienia i pracą nad wszechstronnością zawodników poprawiła się, jakość gry. Dzięki temu na meczach nawet z silniejszymi rywalami młodzi piłkarze z Kutna stwarzają sobie sporo sytuacji podbramkowych – komentuje Dominik Tomczak, trener tej grupy młodzieżowej.

Co ciekawe, w ostatnich dniach pojawiła się możliwość, aby drużyna KS z rocznika 2004 wzięła udział z bardzo silnym turnieju. Wystąpią w nim między innymi: Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Pogoń Szczecin, Polonia Warszawa, Widzew Łódź, Widok Skierniewice, Everton FC (Anglia), Talent Białystok czy też Znicz Pruszków.

To wyborne towarzystwo, ale tylko grając z najlepszymi można się uczyć, wyciągać wnioski i w perspektywie przyszłości odnosić sukcesy. A nam wszystkim na tym bardzo zależy – mówi Dominik Tomczak.

KS Kutno 8-0 Witonianka Witonia
1-0 Stańdo Bartek (asysta Tomczak Bartek )
2-0 Zagórowski Emil (asysta Sadowski Kacper)
3-0 Domański Krystian (asysta Krygiel Miłosz)
4-0 Sadowski Kacper (asysta Zagórowski Emil)
5-0 Sadowski Kacper (asysta Sobczyk Patryk)
6-0 Sadowski Kacper (asysta Krygiel Miłosz)
7-0 Sadowski Kacper
8-0 Pasikowski Konrad (asysta Kowalski Dawid)

KS Kutno 2004: Gródecki Kuba, Wojtczak Kuba – Radecki Miłosz, Tomczak Bartek, Stańdo Bartek, Zagórowski Emil, Domański Krystian, Kowalski Dawid – Karbowski Oskar, Sadowski Kacper, Sobczyk Patryk, Krygiel Miłosz, Pasikowski Konrad.

W najbliższy wtorek tj. 5 maja chłopcy z rocznika 2004 zagrają na wyjeździe z Borutą Zgierz. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.


fot. Krzysztof Karbowski / kskutno.pl

PODZIEL SIĘ