Rocznik 2001: wygrany turniej w Bydgoszczy!!!!

0
880

Trzeba przyznać, że drużyna z rocznika 2001 zaczyna nabierać nowego blasku. Będąc na trzech turniejach halowych tej zimy, zawsze była na podium. Najpierw II miejsce w Ciechocinku, następnie III miejsce w Warszawie. Zaś teraz zwycięstwo w Bydgoszczy! Stare powiedzenie, że do trzech razy sztuka ponownie się sprawdziło. Tak samo, jeżeli chodzi o wyróżnienia indywidualne. W Ciechocinku MVP został Hubert Stolarczyk, w Warszawie Hubert został królem strzelców, do kompletu bramkowało najlepszego bramkarza. Co najważniejsze udało się i to zrealizować. Przemek przez cały turniej puścił tylko jedną bramkę i do tego okazał się królem karnych, które stały się przepustką do wielkiego finału. W finale KS zmierzył się z gospodarzami turnieju. Jak się okazało Zawisza nie jest taki straszny. Po bramce Pawła Kwiatkowskiego to KS po ostatnim gwizdku sędziego mógł się cieszyć z wygranego turnieju.

Zawodnikom, trenerowi Waldemarowi Wojtczakowi, kierownikowi Piotrowi Sobocie oraz wszystkim rodzicom serdecznie gratulujemy oraz trzymamy kciuki za kolejne super wyniki.

Za zajęcie pierwszego miejsca chłopcy dostali zaproszenie na mecz Ekstraklasy: Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu 14 marca o godzinie 18:00. Oczywiście na mecz pojedzie cała drużyna z rocznika 2001.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Przemek Bandachowicz!Wyniki fazy grupowej:
KS Kutno – Wda Świecie II 2-0, bramki strzelali: Nowak i Sobota
KS Kutno – Start Warlubie 3-0, bramki strzelali: Guzek, Kwiatkowski i Szadkowski
KS Kutno – Zawisza Bydgoszcz 1-2, bramkę strzelił Sobota

Wyniki fazy pucharowej:
półfinał: KS Kutno – Wda Świecie 1-1 karne 4-3, bramkę strzelił Nowak
finał: KS Kutno – Zawisza Bydgoszcz 1-0, bramkę strzelił Kwiatkowski

Bramki dla KS-u zdobyli:
Nowak Bartek – 2
Sobota Hubert – 2
Kwiatkowski Paweł – 2
Szadkowski Dawid – 1
Guzek Patryk – 1

KS Kutno wystąpił w składzie:
Bandachowicz Przemysław, Guzek Patryk, Kwiatkowski Paweł, Nowak Bartłomiej, Sobota Hubert, Stolarczyk Hubert, Szadkowski Dawid, Małas Gracjan,

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. KS. Kutno
2. Zawisza Bydgoszcz
3. Wda Świecie
4. AP Człuchów
5. Zawisza Bydgoszcz II
6. Wda Świecie II
7. Start Warlubie
8. Polonia Chodzież
9. Victoria Koronowo

PODZIEL SIĘ