Rocznik 2000 i młodsi – SMS Włocławek 4-2

0
1131

W niedzielę o godzinie 14:00 zmierzyły się drużyny KS-u Kutno i SMS-u Włocławek. W naszym zespole zagrali zawodnicy z rocznika 2000 oraz 2001. Spotkanie zakończyło się wygraną chłopców z Kutna 4-2 (4-0).

Jeżeli chodzi o grę naszego zespołu, to szczególnie w pierwszej połowie graliśmy dobrze, realizując nakreślone przez trenera założenia taktyczne. Między innymi zawodnicy dobrze skracali oraz zawężali pole gry. Dużo było podpowiedzi oraz dojrzałości w czasie gry, czego efektem była czterobramkowa przewaga.

W drugiej połowie zagrali zawodnicy, dla których w większości był to debiut. Jak na pierwsze ich spotkanie to trzeba powiedzieć, że było lepiej niż dobrze. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, których jednak nie potrafiliśmy zamienić na bramki. Z każdym kolejnym meczem, gra naszej drużyny będzie wyglądała lepiej i lepiej.

Warto napisać też kilka słów jeżeli chodzi o drużynę z Włocławka. Tym młodym chłopcom (rocznik 2001) należą się słowa uznania. Od samego początku starali się grać piłką i po kilku ich akcjach, dłonie same składały się do braw. Ich zaangażowanie zostało nagrodzone dwoma trafieniami.

Za tydzień chłopcy z rocznika 2000 zagrają o godzinie 13:00 z Witonianką Witonia, zaś rocznik 2001 zagra o 10:30 z Mazurem Gostynin.

Kutno – SMS Włocławek
1-0 Markiewicz Kuba asysta Okrasiński Oskar
2-0 Walczak Mateusz asysta Świerczyński Damian
3-0 Świerczyński Damian asysta Igor Sobczak
4-0 Zapałowski Patryk asysta Markiewicz Kuba

Skład KS. Kutno w I połowie:
Zielona Czarek, Czernek Kuba, Kozarski Krzysiek, Woźniak Marek, Zapałowski Patryk, Sobczak Igor, Markiewicz Kuba, Świerczyński Damian, Filip , Okrasiński Oskar, Walczak Mateusz

Skład KS. Kutno w II połowie:
Jagiełło Dawid (Stempniak Dominik), Cieślak Filip, Kowalski Mateusz, Napierała Dawid, Zakrzewski Konrad, Florczak Michał, Janakowski Szymon, Pietrzak Norbert, Iwański Damian, Kopański Mateusz oraz Jasiek Leszczyński.

Tak podróżuje nasza drużyna na mecz. Autokar należy do firmy SAND Bus.

kutno wloclawek wnetrze

 

kutno wloclawek autokar

 

 

PODZIEL SIĘ