Rocznik 2006: IV miejsce w Rąbieniu

0
844

W sobotę 21.02.2015r drużyna KS Kutno 2006r rozegrała turniej halowy, który odbył się w Rąbieniu (niedaleko Aleksandrowa Łódzkiego). Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn z województwa łódzkiego, z czego nasi młodzi zawodnicy zajęli 4 miejsce. Mecze rozgrywały się w dwóch grupach po 15 minut każdy.   

Turniej rozpoczął się dobrze dla naszej drużyny, w pierwszym starciu pokonaliśmy Akademię Footballu Łódź wynikiem 3:2. Był to naprawdę emocjonujący mecz gdyż dwa razy na prowadzenie wychodziła drużyna przeciwna. Po bramkach Doriana Milasa, Mikołaja Nowickiego oraz Martina Wawrzyńczaka nasi chłopcy wygrali swoje pierwsze spotkanie.

Kolejnym przeciwnikiem był ŁKS Łódź, w którym padł remis 2:2. Na ten wynik nasza drużyna musiała ciężko zapracować gdyż rywal prowadził z nami 2:0 do 11 minuty spotkania. Bramkę kontaktową zdobył Jakub Kornacki, jego silne uderzenie spowodowało przerwanie piłką siatki. To dało duży impuls całemu zespołowi do dalszej walki.  Wynik meczu ustalił Jakub Hoffman strzelając wyrównującą bramkę w ostatnich sekundach, dzięki czemu nasza drużyna była pewna awansu do półfinału.

Ostatnim rywalem w grupie była drużyna Sokoła Aleksandrów II. W tym meczu trener dał odpocząć zawodnikom, którzy grali do tej pory najwięcej minut a szanse dostali zawodnicy rezerwowi. Nasi chłopcy pewnie wygrywali 2:0 po golach Jakub Hoffman i Mikołaja Nowickiego, jednak brak koncentracji sprawił, że tylko zremisowaliśmy ten mecz  2:2.

Po meczach grupowych przyszedł czas na półfinały, w których spotkały się ŁKS Łódź z Victorią Rąbięń oraz KS Kutno z MSP Łódź. Niestety okazało się, że nasi piłkarze nie podołali drużynie, która ostatecznie zajęła pierwsze miejsce w turnieju. W tym spotkaniu przegraliśmy 4:3 i pozostało nam walka o 3 miejsce. Bramki w tym meczu dla KS-u zdobyli: Mikołaj Nowicki, Martin Wawrzyńczak, Dorian Milas.

Po przegranej walce o finał w chłopcach widać było sportową złość, co przełożyło się na poprawę gry zespołowej w meczu o 3 miejsce. Wynik spotkania układał się po naszej myśli (3:1) i nikt nie sądził, że losy spotkania się odwrócą. Mimo dzielnej postawy przegraliśmy mecz, 4:3 w którym zabrakło jedynie odrobiny szczęścia i zimnej krwi przy stworzonych, lecz niewykorzystanych sytuacjach bramkowych.     Drogę do bramki znaleźli: Mikołaj Nowicki uderzając precyzyjnie z rzutu wolnego oraz Martin Wawrzyńczak, który popisał się dwoma bramkami.

 

,,Dzisiejszy turniej pokazał widoczną poprawę umiejętności gry taktycznej, zespołowej i indywidualnej, co daje nadzieję na dalszą, owocną pracę. Jednak mecz półfinałowy z MSP Łódź pokazał, że jeszcze wiele jednostek treningowych przed nami, aby osiągnąć zamierzone cele. Bardzo cieszy mnie ogromne zaangażowanie rodziców, za co serdecznie chciałbym podziękować”- podsumował Trener Rafał Serwaciński     

 

Skład, w którym wystąpiła drużyna KS Kutno rocznik 2006:
Igor Pasikowski, Szymon Cicherski, Mikołaj Nowicki, Jakub Kornacki, Jakub Hoffman, Dorian Milas, Wojciech Rosolak, Martin Wawrzyńczak, Maciej Kusiak, Igor Baszczak, Krzysztof Waląg.

 

Klasyfikacja Końcowa:

  1. MSP Łódź
  2. ŁKS Łódź
  3. Victoria Rąbień
  4. KS Kutno
  5. Akademia footballu Łódź
  6. S. Sokół Aleksandrów Łódzki I
  7. S. Sokół Aleksandrów Łódzki II
  8. Włókniarz Konstantynów

serwacinski_nabor mniejszy rozmiar

PODZIEL SIĘ