Rocznik 2004: dobre V miejsce w Uniejowie

0
862

Całą niedzielę chłopcy z rocznika 2004 spędzili w niedalekim Uniejowie. Trzeba przyznać, że im turniej dłużej trwał, tym ich gra i zaangażowanie szło w coraz to lepszym kierunku. Jednak turniej ma to do siebie, że wszystko musi grać już od pierwszego, aż do ostatniego (najlepiej finałowego) meczu. Nie można pozwolić sobie na słabsze, czy też gorsze momenty.

Mimo dwóch porażek, które uniemożliwiły nam awans do najlepszej czwórki, to po tych meczach można być z nich zadowolonym. Nie chodzi oczywiście o wynik, tylko o zaangażowania jak chłopcy włożyli w te spotkania. Charakter, ambicja, nieustępliwość. To będą nowe cechy drużyny z rocznika 2004.

Mecz o V miejsce, bo warto o nim napisać kilka słów, był już taką wisienką na torcie. Chłopcy walczyli jak dzik swymi kłami. Dzięki temu, ograli drużynę, która była czarnym koniem turnieju. Pokazali, że mogą walczyć będąc nawet mniejszymi o głowę od swoich rywali. Trener wraz ze sztabem szkoleniowym jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Wkrótce drużyna uda się na kolejne turnieje halowe. Jeszcze kilka jest ich przed nami.

Trener młodych adeptów piłki nożnej wierzy, że wkrótce w tej drużynie zaczynię się tworzyć coś tak wyjątkowego, jak stworzył Leszek Ojrzyński wraz ze swoją „bandą” w Koronie Kielce. Co prawda, nie ta liga, nie te umiejętności. Jednak każdy, kto odnosi jakiekolwiek sukcesy powie, że atmosfera w zespole jest najważniejsza. To ona jest fundamentem wszelkich sukcesów. Nam zależy na tym, by ci chłopcy byli ze sobą na dobre i na złe. By walczyli jeden za drugiego oraz by wiedzieli, ze te przyjaźnie, które właśnie się tworzą przetrwają każdą próbę.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Cieszymy się, również że rodzice coraz mocniej zaczynają angażować się w życie drużyny. Wy też jesteście jej ważnym elementem. Im większa wasza pomocy, tym łatwiej będzie nam pokonywać kolejne etapy życia młodego piłkarza.

Wyniki w fazie grupowej zawodników KS Kutno:
KS Kutno – UAF Termy Uniejów 2004 3-0, Sadowski Kacper, Radecki Miłosz oraz Wasilewski Sergiusz
KS Kutno – PKS Danków 0-0
KS Kutno – SMS I Łódź 0-1
KS Kutno – ARPiT Koluszki 0-1

Wynik meczu o V miejsce:
KS Kutno – Andrespolia Wiśniowa Góra 1-0, bramka Sobczak Gracjan

Skład w który wystąpiła drużyna KS Kutno rocznik 2004:
Dekrewicz Aleksander, Domański Krystian, Gródecki Jakub, Karbowski Oskar, Krygiel Miłosz, Radecki Miłosz, Sadowski Kacper, Sobczak Gracjan, Stańdo Bartosz, Tomczak Bartek, Wasilewski Sergiusz, Zagórowski Emil.
Był również z nami Dawid Lewandowski. Tym razem jeszcze w roli kibica. Jednak mocno wspierał swoich kolegów z drużyny oraz trzymał za nich kciuki. Brawo za postawę dla Dawida!!

Klasyfikacja końcowa turnieju Termy Cup 2015
1. SMS II Łódź
2. KKS Koluszki
3. Pogoń Zduńska Wola
4. SMS I Łódź
5. KS Kutno
6. Andrespolia Wisniowa Góra
7. PKS Danków
8. Witonianka Witonia
9. UAF Termy Uniejów 2004
10. UAF Termy Uniejów 2005

 

PODZIEL SIĘ