Rocznik 1999-2000, III i X miejsce w Zgierzu

0
1109

W poniedziałek zawodnicy z rocznika 1999 oraz grupy naborowej 2000 udali się na turniej Halowy do pobliskiego Zgierza. Co najważniejsze, był to udanie spędzony poniedziałek.

Młodzi piłkarze rocznika 1999 wygrali swoją grupę, będąc zdecydowanie najlepszym zespołem. Poza pierwszym spotkaniem, w który padł remis 1-1, pozostałe 3 mecze były dla młodych Kutnian zwycięskie.

W półfinale spotkaliśmy się z drużyną Krośniewic. Mimo, że mecz był wyrównany to my byliśmy bliżsi zwycięstwa. Jednak na przeszkodzie stanął bramkarz rywali, który kilku krotnie fantastycznie interweniował. Rzuty karne znów okazały się dla nas piętą achillesową. Wygrali je, bowiem zawodnicy z Krośniewic 2-1. W meczu o III miejsce zagraliśmy z gospodarzami turnieju, dla których nie byliśmy zbyt gościnni. Wygraliśmy 2-0 i mogliśmy cieszyć się z miejsca na pudle.statuetka bramkarza

Warto dodać, że oprócz nagrody zespołowej, jaką jest III miejsce, najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Filip Szymczak. W sześciu spotkaniach dał tylko raz siebie pokonać. Serdecznie gratulujemy Filipowi, jak i pozostałym jego kolegom z drużyny.

Faza grupowa:
KS Kutno – Orzeł Łódź 1-1 (bramka Sobczyk Mateusz)
KS Kutno – Boruta Zgierz 1-0 (Gajewicz Kuba)
KS Kutno – Stal Głowno 2-0 (bramki Sobczyk Mateusz i Kopczyński Wiktor)
KS Kutno – Łodzianka Łódź 1-0 (Pawłowski Bartek)

Półfinał:
KS Kutno – Krośniewianka Krośniewice 0-0, karne 1-2

Mecz o III miejsce:
KS Kutno – Boruta II Zgierz 2-0 (bramki Sobczyk Mateusz 2)

Skład KS Kutno, rocznik 1999:
Szymczak Filip, Gałecki Dominik, Gajewicz Kuba, Tomczak Patryk, Pawłowski Bartek, Marciniak Kuba, Kopczyński Wiktor, Głodek Michał (w roli kierownika), Sobczyk Mateusz, Wiśniewski Łukasz, Grodecki Bartek, Nadolski Janek, Marciniak Szymon, Krysztofiak Patryk.

 

Jeżeli chodzi o występ młodych piłkarzy z rocznika 2000, to przede wszystkim był to dla nich pierwszy turniej halowy, w swojej przygodzie w piłce klubowej. Chłopcy zobaczyli, że to już nie jest takie granie jak na orliku czy turnieju szkolnym. Szczególnie rywalizując z drużynami o rok starszymi. Jednak mimo dość wysokich porażek, dużej różnicy w sile, można być zadowolonym z ich występu.

Przed tą drużyną jest bardzo wiele pracy, ale przy odpowiednim treningu przez najbliższe 6 miesięcy ci chłopcy są w stanie przygotować się do walki w rozgrywkach ligowych.

Faza grupowa:
KS Kutno – Boruta Zgierz III 0-4
KS Kutno – Krośniewianka Krośniewice 1-4 (bramka Filip Cieślak)
KS Kutno – GKS Beldno 1-5 (bramka Malczewski Norwid)
KS Kutno – Boruta II Zgierz

Mecz o IX miejsce:
KS Kutno – Stal Głowno 0-2

Skład KS Kutno, rocznik 2000:
Otulak Krystian, Stempniak Dominik, Malczewski Norwid, Okrasiński Witek, Cieślak Filip, Zapałowski Patryk, Florczak Michał, Woźniak Marek, Świerczyński Damian, Zakrzewski Konrad, Iwański Damian oraz Pietera Kamil.

klejne rzuty karne

 

 

PODZIEL SIĘ