Juniorzy na tarczy we Włocławku

0
871

Pierwszy tegoroczny sparing Juniorów KS Kutno zakończył się wysoką porażką z drużyną Lidera Włocławek. Co prawda na papierze różnica obu drużyn wydawała się ogromna, ale pierwsza połowa pokazała coś zupełnie innego? Jednak trzeba pamiętać, że spotkanie ma również drugą odsłonę, która w naszym wykonaniu nie była najlepsza.

Jesteśmy na innym etapie przygotowań, a niżeli nasz dzisiejszy rywal. Nasza drużyna tworzy się na nowo. Wszystko zaczynam na dobrą sprawę od zera. Po jednym meczu już wiem, nad czym będziemy pracowali w okresie przygotowawczym. Czasu nie ma zbyt wiele, ale wspólnie z zawodnikami dołożymy wszelkich starań by w rundzie wiosennej dać naszym kibicom jak najwięcej powodów do radości – kwituje trener Kamil Tomczak.

KS Kutno – Lider Włocławek 0-7 (0-2)

Skład, w którym wystąpił KS Kutno:
Kaźmierczak Mateusz, Krzemieniewski Adrian, Dębowski Mateusz, Domański Piotr, Gródecki Bartek, Ratajczak Michał, Gajewicz Kuba, Dębowski Dominik, Nadolski Jasiek, Wiśniewski Łukasz, Maciniak Szymon, Głodek Michał, Tomczak Patryk, Kopczyński Wiktor, Gałecki Dominik, Trzciński Oskar

 

PODZIEL SIĘ