Z pasji do piłki… KiK przekazał KS-owi stroje piłkarskie (foto)

  0
  760

  W piątek zawodnicy I drużyny KS-u Sand Bus Kutno otrzymali od sieci odzieżowej KiK pierwszy, ale też nie ostatni komplet strojów treningowych.

  Pasja do piłki stała się inspiracją dla właścicieli sieci odzieżowej KiK do ufundowania odzieży sportowej dla klubów piłkarskich.

  – Nie tylko my jesteśmy objęci tym patronatem. Oprócz naszego klubu jest jeszcze ponad 50 w różnych miasta w całej Polsce. Komplety trafiają do drużyn dziecięcych, młodzieżowych i seniorów. Projekt firmy KiK, pod wymownym hasłem „Z pasji do piłki…”, łączy nie tylko tysiące zawodników z całej Polski, ale również ma zachęcać fanów do kibicowania lokalnym drużynom – tłumaczy Dominik Tomczak, prezes KS-u Sand Bus Kutno.

  Firma KiK przekazała kutnowskiemu klubowi aż 8 kompletów strojów. Jeden jest już w posiadaniu drużyny seniorów. Kolejny otrzymają podczas wtorkowego treningu.

  – Ze względu na rozmiarówkę, jak otrzymaliśmy, pozostałe stroje zostaną wręczone najstarszym grupom młodzieżowym. Stroje od firmy KiK będą wykorzystywane w celach treningowych – dodaje Dominik Tomczak.

   

  PODZIEL SIĘ