Oświadczenie Zarządu Klubu Sportowego Kutno

0
775

Zarząd KS Kutno przygotował oświadczenie ws. zmian na stanowiskach trenerów grup młodzieżowych. Treść znajduje się w rozwinięciu.

Oświadczenie Zarządu Klubu Sportowego Kutno

Zarząd Klubu Sportowego Kutno informuje, że zajęcia dla roczników 1996, 1999, 2001 oraz 2004 odbywają się zgodnie z harmonogramem. Uaktualnioną (w dniu 24.01.2015) rozpiskę treningową można znaleźć na stronie internetowej Klubu Sportowego. Terminy poszczególnych zajęć nie ulegną już żadnym zmianom w okresie halowym.

Wobec faktu, ze 4 trenerów prowadzących dotychczas zajęcia dla ww. grup treningowych odmówiło dalszej współpracy, nie akceptując oferty pracy w KS Kutno m.in. w zakresie zasad prowadzenia tych zajęć, na treningi wyżej wymienionych roczników wyznaczone są tymczasowo zastępstwa. Ostateczne przydziały kadry trenerskiej do poszczególnych grup zostaną ogłoszone do końca stycznia 2015.

Doskonale rozumiemy, że ta przejściowa sytuacja może być kłopotliwa, dlatego z góry przepraszamy za ewentualne, dotykające Was niedogodności. Zajęcia były, są i będą prowadzone na wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach.

Z poważaniem zarząd Klubu Sportowego Kutno. 

zarzad kskutno

PODZIEL SIĘ