Galeria: Turniej Mikołajkowy Expom Cup, faza Pucharowa

0
796

Spotkania o miejsca to zawsze gratka dla kibiców i sympatyków piłki nożnej. Jest jeden mecz, który decyduje o wszystkim.

DSC_1379

Zaczęliśmy od spotkań półfinałowych. W pierwszym meczu zmierzyły się ze sobą drużyny Zjednoczonych Stryków i Widoku Skierniewice. Losy tych ekip ważyły się do ostatniej chwili i do końca niewiadomą było, kto ostatecznie zagra w wielkim finale. Mimo wszelkich starań Strykowa, jednak to młodzi piłkarze ze Skierniewic wygrali 1-0 i zostali naszym pierwszym finalistą.

Drugi mecz to konfrontacja Pelikana Łowicz z ŁKS-em Łódź. Znów padł wynik 1-0. To pokazuje, jak silne drużyny znalazły się w finałowej czwórce. Jedna bramka decydowała o tym, kto pokaże swoje umiejętności w finale. Rycerze Wiosny, bo tak mawia się o piłkarzach ŁKS-u, dzięki temu jednemu trafieniu okazali się lepsi od kolegów z Łowicza.

W meczu o IX miejsce zmierzyły się zespoły Ceramiki Opoczno i Boruty Zgierz. Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu zwyciężyli młodzi piłkarze z Opoczna, którzy wygrali 2-1.


W spotkaniu o VII miejsce doszło do bratobójczego pojedynku. KS Kutno zmierzył się z KS Kutno Bis. Mecz był rozgrywany ku zaskoczeniu wszystkich w bardzo serdecznej i wesołej atmosferze. To nie wynik był najważniejszy, tylko jak najlepsza zabawa. Podopieczni Roberta Marca pokazali to w 100%. W końcowym rezultacie nieco skuteczniejsza okazała się drużyna KS Kutno Bis, która wygrała 2-0.


Mecz o V miejsce był pojedynkiem Unii Boryszew z Mazovią Tomaszów Mazowiecki. Po jednym z najładniejszych spotkań o jedną bramkę okazali się lepsi piłkarze z Boryszewa. Wygrali 2-1 i dzięki temu zwycięstwu uplasowali się tuż za finałową czwórką turnieju.


Na koniec pozostały dwa najważniejsze spotkania, na które czekali wszyscy. Od nich zależało rozstrzygnięcie turnieju. Mecz o III miejsce rozegrano pomiędzy Zjednoczonymi Stryków, a Pelikanem Łowicz. Zaś w finale zagrały Widok Skierniewice i ŁKS Łódź.

Warto tutaj wspomnieć, że trenerzy i kierownicy wszystkich tych ekip są tak serdecznymi ludźmi, że z pewnością jeszcze nie raz spotkamy się na turnieju organizowanym przez Klub Sportowy Kutno, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach oraz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Expom Krośniewice.

 

PODZIEL SIĘ