Galeria: Turniej Expom Cup, Mecz niespodzianka: trenerzy – zawodnicy

0
875

Podczas turnieju zadbano o małą niespodziankę. Rozegrano mecz pokazowy pomiędzy trenerami a ich podopiecznymi.

Loża szyderców :D Widać, że nawet rezerwowym humor dopisuje :)
Loża szyderców 😀 Widać, że nawet rezerwowym humor dopisuje 🙂

W drużynie trenerów wystąpili gościnnie prezes KS-u Kutno Dominik Tomczak oraz prezes Expomu Krośniewianki Krośniewice Patryk Popielarczyk.

Samo spotkanie było pełne radości, uśmiechu i okraszone wielkimi brawami za naprawdę piękne i nietuzinkowe zagrania. Dało się zauważyć, że niektórzy trenerzy czy działacze mają dość wysokie umiejętności. Szczególnie jeden z nich starał się co rusz pokazywać inną sztuczkę piłkarską. Personalia tej osoby niech pozostaną w tajemnicy (prosił o anonimowość), ale trzeba przyznać, że umie wzbudzić podziw na trybunach.
W samym meczu szczególną uwagę zwracali również nasi młodzi piłkarze. Nie ustępowali oni w niczym starszym, czasami naprawdę duuużo starszym rywalom. Co chwilę groźnie atakowali bramkę trenerów! Ku zaskoczeniu samych szkoleniowców i działaczy, młodzi piłkarze zdobyli nawet kilka bramek, zawstydzając tym samym podopiecznych.

Zdecydowanie najpiękniejszym i zarazem najmilszym momentem był ten, w którym na boisku znaleźli się wszyscy zawodnicy oraz trenerzy. Taki obrazek z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich, którzy tego dnia byli z nami na turnieju w Krośniewicach. Blisko 120 osób na jednym placu! Coś pięknego i zarazem niewiarygodnego. Zresztą, co będziemy pisali i przynudzali. Zapraszamy do galerii. Ona pokazuje, że w Kutnie i Krośniewicach są wreszcie osoby, które wiedzą jak robić show dla najmłodszych adeptów piłki nożnej.
Dziękujemy wszystkim za fantastyczne emocje. Oby z każdym kolejnym turniejem było ich coraz więcej.

PODZIEL SIĘ