Sokołowicz Michał jeszcze nie teraz w KS-ie

0
728

Popularny Najer nie przyjął propozycji KS-u i dalej będzie reprezentował barwy IV ligowego Neru Poddębice.

O tym, że Sokołowicz nie będzie grał w Klubie Sportowym Kutno, zadecydowały czynniki tylko sportowe. Na jego decyzję wpływ miały między innymi wydarzenia, które w ostatnich dniach działy się w Poddębicach. Wkrótce będzie tam nowy trener. Do tego drużyna Neru walczy o awans do III ligi. Zatem pod względem sportowym, nie mogliśmy rywalizować z Nerem komentuje prezes Klubu Dominik Tomczak.

Prezes KS-u dodaje również, wiemy, że Michał ma ważny kontrakt z Nerem tylko do końca sezonu 2014/2015. Zatem jak zaistnieje taka potrzeba to wrócimy do tematu w przerwie letniej. Jest zawodnikiem urodzonym i wychowanym w naszym mieści, a tacy piłkarze mają zawsze pierwszeństwo w rozmowach. My chcemy budować klub na takich właśnie ludziach. Lecz jak pokazuje życie, nie zawsze nasi będą grać dla nas.

Włodarze KS-u pragną również uspokoić swoich kibiców. Trenerzy powiedzieli wprost, na które pozycje potrzeba wzmocnień by na wiosnę walczyć o awans do Ligi Okręgowej. Zatem sztab trenerski wraz z zarządem od poniedziałku będą prowadzili rozmowy z innymi bramkarzami, którzy są w kręgu naszych zainteresowań.

 

zdjęcia są z portalu społecznościowego: facebook, profil prywatny zawodnika.

sokołowicz broni 1

 

sokołowicz broni

PODZIEL SIĘ