Rozpiska treningowa dzisiaj wieczorem

0
897

Przepraszamy za utrudnienia i komplikacje w związku z ostatnimi treningami. 

Było trochę zamieszania i klub bierze odpowiedzialność za te zdarzenia na siebie. Nie obarczamy nikogo poza sobą. Dlatego pragniemy jeszcze raz wszystkich Przeprosić.
Najważniejsze, że na nasze i Państwa szczęście wychodzimy  już na ostatnią prostą. Dlatego prosimy o chwilę cierpliwości. Dzisiaj wieczorem (w sobotę) podamy rozpiskę treningową, która będzie obowiązywała już do 12 grudnia, czyli do dnia, w którym odbędą się ostatnie zajęcia. Ta rozpiska już nie ulegnie żadnym zmianom.

Mamy bardzo dużo grup młodzieżowych i musimy stworzyć równe, bądź też przybliżone warunki do trenowania wszystkim. Proszę nie patrzeć tylko przez pryzmat drużyny swojego dziecka, tylko spojrzeć przez pryzmat 200 dzieci, które obecnie trenują w KS Kutno. Ktoś ostatnio powiedział, że jesteśmy najliczniejsza sekcją sportową w Kutnie. Nie sprawdzaliśmy statystyk, ale coś w tym może być. Dlatego prosimy o wsparcie, dobrą radę niż „wieszanie na nas psów”.

Wiedzą zapewne Państwo, że przygotowujemy się do wielkiej inwestycji, po to by Państwa Dzieci miały w końcu, po tylu latach jak najlepsze warunki do trenowania. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdzie obecnie tych warunków zbytnio przychylnych nie mamy. Co innego jest trenować, na małej salce w 20 zawodników, a co innego przy tej samej ilości podopiecznych trenować na dużej i przestronnej hali? Cały czas będziemy podkreślali, że dzieciaczki były, są i będą dla nas najważniejsze!!!!!!

W razie pytań, sugestii prosimy dopiero od środy kontaktować się z prezesem Klubu.

Hala sportowa

PODZIEL SIĘ