Znów zabrakło szczęścia podopiecznym Tomasza Kaby

0
746

rocznik1996 nowy

Nie udało się dowieźć korzystnego wyniki podopiecznym trenera Tomasza Kaby. Mimo prowadzenia do przerwy 0-1, ostatecznie przegrali 1-2 przez co spadli w ligowej tabeli. 

Tak trener Tomasz Kaba podsumował spotkanie: „Mecz wyrównanych  dwóch zespołów. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem mojej drużyny po bramce Daniela Skrzyneckiego. Szkoda, że chwilę później Bartosz Pawłowski w sytuacji sam na sam nie pokonał bramkarza gospodarzy. Druga połowa to ogromny szturm gospodarzy na naszą bramkę . Daliśmy się zepchnąć do głębokiej obrony. Niestety po naszych błędach naszego bloku obronnego straciliśmy dwie bramki i punkty zostały w Łasku.”

Zawodnicy rocznika 1996 nadal mają szanse na zajęcie 4 miejsca na koniec rundy. W środkowej części tabeli jest niesamowity ścisk. Między 4 a 8 drużyną są tylko 2 punkty różnicy. Jedno zwycięstwo może sprawić, że młodzi zawodnicy KS Kutno znów będą tylko najsilniejszymi zespołami (red. przypomina ŁKS, SMS i Pogoń Zduńska Wola). Tego zawodnikom i trenerowi życzymy.

MULKS Łask – KS Kutno   2-1   (0-1)

Bramka – Daniel Skrzynecki  35

Skład:  Kaźmierczak, Walczak, Wiliński– Stelmachowski 75-, Maciejewski, Maryniak, Błęcki, Pawłowski, Gałecki, Krzymieniewski, Ratajczak, Skrzynecki-Dębowski M.-85.

 

 

PODZIEL SIĘ