Rocznik 1999: Podopieczni Grzegorka przegrali w Zgierzu

0
793

Piłkarze KS-u Kutno z rocznika 1999 przegrali w Zgierzu z tamtejszym Borutą 4-2. Dwa gole dla kutnian zdobył Mateusz Sobczyk.mlodziez

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze, gdyż w 3 min. prowadzenie naszemu zespołowi dał Sobczyk, a piłkę dogrywa Motylewski. Następnie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, po którym padło wyrównanie, a następnie strzelili po błędzie defensywy.

– Do przerwy mogliśmy wyrównać, ale sytuacji nie wykorzystali, Nadolski oraz Sobczyk, który nie strzelił rzutu karnego – relacjonuje Andrzej Grzegorek, trener KS-u.

W drugiej połowie gospodarze strzelili jeszczee dwa gole. Szczególnej urody było trafienie na 3-1 – po rzucie wolnym z połowy boiska, gdzie bezpośrednio wykonawca zaskoczył naszego bramkarza. Pod koniec druga bramkę dla KS-u po indywidualnej akcji zdobył Sobczyk Mateusz.

– Nie jestem zadowolony z tego meczu, chodzi mi tu o wynik oraz zachowanie na boisku moich zawodników, którzy często zamiast skupić się na grze w piłkę wdawali się w dyskusje z przeciwnikiem oraz sędzią – komentuje Andrzej Grzegorek, trener KS-u.

MKP Boruta Zgierz – KS Kutno 4-2 (2-1)
3 min. Sobczyk Mateusz as. Motylewski
73 min. Sobczyk Mateusz

KS: Szymczak – Krysztofiak(41′ Koralewski), Wiśniewski, Stoliński, Michalak(65′ Marciniak) – Głodek, Kopczyński(67 Borys), Gajewicz, Motylewski(73′ Górecki)- Sobczyk, Nadolski(70′ Tomczak J.

PODZIEL SIĘ