Rocznik 1999: Derby z Krośniewianką dla KS-u

0
846

pilka_trening

Piłkarze KS-u Kutno z rocznika 1999 pewnie wygrali na wyjeździe z Krośniewianką Krośniewice 5-2. Bohaterem został Mateusz Sobczyk, który aż cztery razy wpisał się na listę strzelców.

– Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, gdyż już w 5 min wyszliśmy na prowadzenie po ładnym uderzeniu Sobczyka, druga bramka była jeszcze piękniejsze urody, bo strzelona z przewrotki po bezpośredniej wrzutce z rożnego. Poza tym mieliśmy jeszcze trzy stuprocentowe sytuacje w pierwszej połowie – relacjonuje Andrzej Grzegorek, trener KS.

Po zmianie stron bo dwóch kuriozalnych błędach bramkarza KS, gospodarze wyrównali.

– Końcówka należała jednak do nas, gdyż trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Sobczyk. Cieszy pierwsza ligowa wygrana, oby tak dalej. Popełniliśmy kilka błędów, które kosztowały nas utratę bramek. Musimy wyciągnąć wnioski, aby ich więcej nie powielać – dodaje Grzegorek.

Krośniewianka Krośniewice 2-5 KS Kutno
0-1 Sobczyk 5′ as. Głodek
0-2 Krysztofiak 30′ as. Nadolski
2-3 Sobczyk 64′ as. Nadolski
2-4 Sobczyk 73′ as. Kopczyński
2-5 Sobczyk 75′ as. Motylewski

KS Kutno: Szymczak – Krysztofiak (60′ Wiśniewski), Tomczak Patryk, Stoliński, Michalak (78′ Jaszczak)- Głodek ( 78′ Koralewski), Kopczyński ( 78′ Borys), Gajewicz, Motylewski ( 77′ Marciniak) – Nadolski ( 76′ Tomczak Jan), Sobczyk

PODZIEL SIĘ