MOSiR wspiera i pomaga

0
707

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie wypożyczy stroje drużynom KS-u. Każdy zespół, który bierze udział w rozgrywkach ligowych, otrzyma dwa komplety trykotów marki Zina. 

_DSC3592
źródło: EKUsport.pl

– Sprzęt Ziny jest bardzo dobrej jakości i każda grająca w rozgrywkach drużyna otrzyma dwa komplety stroi. Jeden na krótki i jeden na długi rękaw. Od najbliższego weekendu wszystkie zespoły będą rozgrywały mecze tylko w tym sprzęcie – mówi Dominik Tomczak, prezes KS Kutno.

– MOSiR zakupił sprzęt, który zostanie nam użyczony. Każda drużyna dostanie stroje i będzie w nich grała. Nie będziemy korzystali już z trykotów MKS-u – dodaje.

Jak informuje Paweł Szczepanik, inspektor wydziału edukacji i sportu Urzędu Miasta Kutno, do MOSiR-u przeznaczone zostało 16 tys. zł na zakup sprzętu.

– Jak dostaliśmy ten sprzęt Ziny, to kwestia tego, czy zostanie nam on użyczony do końca sezonu, czy też nie. Bo jeżeli MOSiR mi powie, że możemy grać w tych strojach do końca czerwca, to nie ma sensu wydawanie pieniędzy na nowe komplety, ale jak dostanę informację, że tych strojów mogę nie mieć, to trzeba będzie coś szybko i sukcesywnie kupić. Dopóki MOSiR użycza mi ten sprzęt Ziny, to będę z niego korzystał – tłumaczy prezes.

Kolory trykotów dla poszczególnych drużyn:

Zespół seniorów Sławomira Ryszkiewicza – błękitno-granatowy (krótki rękaw) i bordowo-zielony (długi rękaw)

Zespół rocznika 1996 Tomasza Kaby – żółto-czarny (krótki rękaw) i czerwony (długi rękaw)

Zespół rocznika 1999 Andrzeja Grzegorka – czerwono-biały (krótki rękaw) i biało-czarny (długi rękaw)

Zespół rocznika 2001 Jacka Czekalskiego – zielono-biały (krótki rękaw) i niebiesko-biały (długi rękaw)

Zespół rocznika 2004/05 Roberta Marca – błękitno-granatowy (krótki rękaw) i bordowo-błękitny (długi rękaw)

PODZIEL SIĘ