KS pokonał Łodziankę

0
905

Podopieczni Andrzeja Grzegorka z rocznika 1999 wygrali na wyjeździe 2-0 z Łodzianką Łódź. Gole dla KS-u zdobyli Patryk Krysztofiak i Michał Głodek.

 

1999 nowy

Pierwsza połowa wyrównana z delikatnym wskazaniem dla KS-u. Bramkę w 36. minucie zdobył Patryk Krysztofiak.

– Po wybiciu piłki przez bramkarza gospodarzy przejął ją Patryk Krysztofiak na 35 metrze, poprawił i bardzo mocno uderzył na bramkę nie dając szans rywalowi – relacjonuje Andrzej Grzegorek, trener KS-u.

Druga połowa to już dominacja KS-u, gospodarze praktycznie nie wychodzili ze swojej połowy. Kutnianie mieli sporo sytuacji, jednak piłka jak zaczarowana trafiała w słupki, poprzeczkę, lub świetnymi interwencjami popisywał się bramkarz.

Mimo to, KS w 56. minucie po strzale Michała Głodka podwyższył na 2-0 i takim wynikiem zakończyło się spotkanie.

– Jestem zadowolony z tego meczu, bo chłopcy zagrali zdecydowanie lepiej niż w poprzednim meczu, co udokumentowali dwoma golami. Pierwszy raz zagraliśmy na „zero z tyłu”, a to też cieszy. Stworzyliśmy sobie sporo sytuacji bramkowych i wynik mógł być o wiele wyższy – komentuje A. Grzegorek.

MKS Łodzianka 0-2 KS Kutno
0-1 36` Krysztofiak
0-2 56` Głodek

KS Kutno: Brewiński – Krysztofiak (Jaszczak 60′), Stoliński, Wiśniewski, Koralewski – Głodek ( Tomczak Jan 75′), Kopczyński ( Borys 70′), Gajewicz (Górecki 76′), Marciniak (Stańczyk 69′) – Sobczyk, Nadolski (Motylewski 53′)

PODZIEL SIĘ