Rocznik 1999 zagra z Bedlnem

0
803

korki

Jutro, 9 sierpnia o godzinie 14:00 podopieczni Andrzeja Grzegorka i Piotra Michalskiego rozegrają swój pierwszy sparing po powrocie ze zgrupowania. Ich rywalem będzie zespół GKS-u Bedlno.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że Andrzej Grzegorek (były trener III-ligowej drużyny MKS-u Kutno) i Piotr Michalski zastąpili na tym stanowisku Sławomira Ryszkiewicza. Dotychczasowy szkoleniowiec młodych piłkarzy objął pierwszą drużynę seniorów Klubu Sportowego Kutno, która obecnie przygotowuje się do rozgrywek w A-klasie.

Zbiórka przed wyjazdem na mecz będzie o godzinie 12:20 na stadionie przy ul. Oziębłowskiego, zaś o godzinie 12:30 drużyna wyjedzie na spotkanie. Planowany powrót ze sparingu przewidywany jest na godzinę 16:30. Chłopców będzie można odebrać na stadionie przy ul. Oziębłowskiego.

Zawodnicy zabierają ze sobą na mecz: Obuwie do gry w piłkę (wkręty lub lanki), ochraniacze oraz zestaw kąpielowy tzn. ręcznik + klapki + żel pod prysznic.

Na spotkanie zostali powołani wszyscy dotychczasowi zawodnicy, występujący w roczniku 1999 + nowi zawodnicy, którzy w ostatnich dniach pojawili się na treningach.

PODZIEL SIĘ