KS stawia na młodzież. Ruszają grupy naborowe

0
744

plakat-_-nabór

Klub Sportowy Kutno stawia na młodzież. Ruszają grupy naborowe do najmłodszych roczników.

– Dla nas najważniejsza jest praca z młodzieżą, dlatego większość naszych celów i założeń jest skierowanych do najmłodszych.  Dlatego gorąco zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do uczestniczenia w treningach w Klubie Sportowym Kutno – mówi Dominik Tomczak, prezes KS-u Kutno.

Mile widziani są przyszli piłkarze, począwszy od urodzonych w 2000 roku, aż po młodych adeptów, którzy urodzili się już w 2006. Gwarantujemy fachowych trenerów z właściwym podejściem i dużym doświadczeniem. Ponad to zapewnimy naszym nowym zawodnikom mnóstwo radości, uśmiechu i wrażeń.

Zajęcia w miesiącu sierpniu będą odbywały się na dwóch obiektach: Orlik przy Szkole Podstawowej nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie oraz  stadion miejski przy ul. Oziębłowskiego w Kutnie. Jest to tzw. „Kutnowianka”.

Zajęcia będą odbywały się według rozpiski, którą  wszyscy bez problemu  znajdą na głównej stronie Klubu Sportowego Kutno – www.kskutno.pl (wystarczy kliknąć poniższy link i od razu przekierują się Państwo do aktualnej rozpiski treningowej).

W razie pytań prosimy kontaktować się telefonicznie z Prezesem Klubu Sportowego Kutno, Panem Dominikiem Tomczak tel: 604-587-245. UWAGA: na trening młody zawodnik musi zjawić się z jednym z prawnych opiekunów.

Po środowych zajęciach tj. 13 sierpnia 2014 odbędzie się krótkie zebranie informacyjne z rodzicami.

PODZIEL SIĘ