Zaległy mecz z Sokołem

0
118

W ostatnią środę rozegraliśmy zaległy mecz w Aleksandrowie Łódzkim z miejscowym Sokołem. Mieliśmy przyjemność zagrać na głównej płycie kompleksu MOSiR im. Smolarka.

Mecz rozpoczynamy najgorzej ,jak tylko można od prostego indywidualnego błędu i rywal „wychodzi” na prowadzenie. Chwilę później , znowu gapiostwo jednego z obrońców i w konsekwencji sędzia dyktuje rzut karny, który gospodarze zamieniają na bramkę. Do przerwy przegrywamy 0:2 i jest ona słaba w naszym wykonaniu.

W drugiej połowie mecz się wyrównał ,stwarzamy sytuacje i próbujemy odwrócić losy meczu. Na kilkanaście minut przed końcem strzelamy bramkę kontaktową i do końca walczymy przynajmniej o wyrównanie. Stwarzamy sytuacje lecz w tym dniu to przeciwnik popełnił mniej błędów , a my musimy wyciągnąć wnioski ze słabej pierwszej połowy.

Sokół Aleksandrów Łódzki- KS Kutno 2:1 (2:0)

Skład: Szymon Sałuda, Gracjan Czajkowski, Kacper Antoniewicz, Bartosz Łubieński, Bartek Gralak, Igor Napolski, Maciek Kowalski, Alan Pęgowski, Filip Wiśniewski, Staś Buczkowski, Oliwier Bartczak, Jan Hakało, Dominik Szymański, Wiktor Ogłoszka.

PODZIEL SIĘ