Dwa zwycięstwa Skrzatek KS Kutno w Lidze U11

0
491

Najmłodsze zawodniczki KS Kutno na kolejne dwa mecze wybrały się do Łodzi.

Już o godzinie 9.15 rozegrały pierwszy mecz z gospodarzem SuperDrob Widzew Łódź. Od samego początku narzucamy swoje warunki gry. Rotujemy całym składem, w meczu zagrała cała „15” zawodniczek. Wygrywamy 54:14.

Po 15 minutach przerwy gramy z PTK Fabryka Wełny Pabianice. Z zespołem z Pabianic spotykamy się już drugi raz w tym sezonie. W pierwszym spotkaniu rozegranym miesiąc temu przegraliśmy 24:38. Mecz od początku bardzo zacięty i wyrównany. Po pierwszych 5 minutach prowadzimy 9:7 i od tego momentu zaczynamy grać twardo w obronie a zarazem skutecznie. Efektem takiej gry jest wygrana 54:20.

KS Kutno – SuperDrob Widzew Łódź 54:14 (14:2; 19:6; 12:3, 9:3)
KS Kutno – PTK Fabryka Wełny Pabianice 54:20 (18:12; 8:0; 18:4; 10:4)