Wygrana z Sokołem

0
376

Grad bramek, mnóstwo emocji i upragnione trzy punkty – tak w skrócie wyglądał dzisiejszy mecz KS-u Kutno z Sokołem Aleksandrów. Kutnianie wygrali 4-3, a hat-trickiem popisał się Kamil Wielgus.

Wynik w 26. minucie otworzyli goście, jednak kutnianie pięć minut później odpowiedzieli trafieniem Kamila Wielgusa i do przerwy było 1-1.

Po zmianie stron kibice obejrzeli aż pięć bramek, a sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie! W 56. minucie Kamil Wielgus dał KS-owi prowadzenie 2-1, ale to był dopiero początek strzelania. W 78. Sokół doprowadził do remisu, w trzy minuty później było już 3-2 dla KS-u, a w 86. minucie Kamil Wielgus ustrzelił hat-tricka i na tablicy świetlnej widniał wynik 4-2 dla gospodarzy. Przyjezdni z Aleksandrowa Łódzkiego jednak się nie poddawali i w 87. strzelili swoją trzecią bramkę. Na więcej brakło im jednak czasu i wynik nie uległ już zmianie do końca i KS zainkasował niezwykle ważne trzy punkty.