Kolejne zwycięstwo

0
616

Piłkarze KS-u Kutno wygrali trzeci przedsezonowy sparing z rzędu. Podopieczni Krzysztofa Kamińskiego pokonali dziś Włocłavię Włocławek 2-1. Gole dla kutnian zdobywali testowani piłkarze.

Oba gole dla kutnian padły w pierwszej połowie, gdy na murawie zameldowała się teoretycznie silniejsza jedenastka. W wyjściowym składzie z piłkarzy, będących w zeszłym sezonie w III-ligowej kadrze, znaleźli się między innymi Michał Sokołowicz, Mateusz Maryniak, Piotr Kasperkiewicz, Kamil Wielgus, Adrian Kralkowski, Mateusz Ostrowski, Dominik Głowiński czy Wojciech Skawiński. Na ławce usiadł z kolei m.in. Dawid Telestak. Nie brakowało też testowanych i to oni dwukrotnie wpisali się na listę strzelców.

Po zmianie stron padła tylko jedna bramka, a jej autorem w 55. minucie był Łojewski. Wynik 2-1 utrzymał się do końca spotkania i kutnianie wygrali trzeci sparing z rzędu.

KS Kutno 2-1 Włocłavia Włocławek
gole dla KS: testowani