Pierwszy sparing rezerw

0
583

KS II Kutno po emocjonującym meczu pokonał w pierwszym sparingu tego lata 3 drużynę poprzedniego sezonu Ligi Okręgowej w grupie Kujawsko-Pokorskiej 6:5

Do przerwy Kutnianianie przegrywali 0:3 z GKS Łokietek Brześć Kujawski. Proste błędy w defensywie oraz fatalna skuteczność pod bramką rywala (2 razy nie trafiamy do pustej bramki oraz poprzeczka), sprawiła, że wynik był tak niekorzystny.

Jednak to, co wydarzyło się po przerwie było niesamowite! Jedna zmiana, jeden zawodnik, a odmienił grę całego zespołu! Mowa oczywiście o Stasiu Florczaku, zawodniku z rocznika 2006 z naszej Akademii. W drugich 45 minutach zespół prowadzony przez trenera Marcina Sztygla grał efektownie i zarazem efektywnie. Dzięki temu zawodnika rezerw KS Kutno strzelili aż 6 bramek rywalowi.

6:5 Kumorek Piotr
Skład: Zasadzinski Damian, Syrvolatka Volodymir, Kozanecki Damian, Kumorek Piotr, Komorowski Krystian, Jakubowski Mariusz, Łochyński Mateusz, Szybkowski Kuba i 3 testowanych zawodników.
Po przerwie wchodzili: Tomczak Bartek, Florczak Staś, Ratajczyk Bartek oraz 2 testowanych zawodników.