Przegrana przy Kościuszki

0
596

Niestety Lider naszej grupy, czyli drużyna KS Legionovia Legionowo okazała się zbyt silna. Po trudnym i ciekawym meczu przegrywamy 1:3 (1:1).

Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił w 4 minucie Kapitan Zespołu Adrian Kralkowski. Można rzec spotkanie zaczęło się dla nas wyśmienicie. Niestety w 12 minucie goście doprowadzają do remisu po serii naszych błędów. Remisem kończy się pierwsza połowa.

Drugie 45 minut obfitowało w sporo ciekawych akcji . W 55 minucie tracimy bramka na 1:2 po nieudanej pułapce ofsajdowej. Następnie w 65 minucie dostajemy kolejną czerwona kartkę w tej rundzie. Niestety mimo gry w osłabieniu dalej walczymy. Wierzymy, że można doprowadzić do remisu. Ale tego dnia byliśmy za mało konkretni i zarazem pazerni w ataku, by wywalczyć choćby jeden punkt w starciu z Liderem. W doliczonym czasie gry Novia zdobywa 3 bramkę i zamyka to spotkanie.

KS Kutno 1-3 Legionovia Legionowo