Pierwszy mecz U13

0
604

Grupa u13 KS Kutno w pierwszym meczu na swoim parkiecie w sezonie wygrywa z zespołem ŁKS II Szkoła Gortata Łódź 87 : 50. Po dość słabym początku meczu i niecelnych rzutach naszej drużyny schodziliśmy do przerwy tylko jednopunktową przewagą 32 : 31. Druga połowa to już koncertowa gra naszego zespołu, dużo podań w kontrze, celne i pewne punkty z gry zdecydowały o ostatecznym zwycięstwie koszykarzy z Kutna 87 : 50.

Skład: Antoni Marciszewski 0pkt, Kamil Kaczmarek 8pkt, Jakub Rajski 16pkt, Filip Tybura 6pkt, Jan Pasikowski 0pkt, Piotr Józwiak 0pkt, Tomasz Cybulski 30 pkt, Tobiasz Maliszewski 0pkt, Ksawier Głogowski 10 pkt, Miłosz Pawlak 17 pkt

A już w niedzielę gramy ponownie , zapraszamy do kibicowanie – mecz odbędzie się w hali SP6 o godzinie 10 00