Ależ to były emocje

0
311

W sobotę na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej NR1 w Kutnie odbył się organizowany przez nasz klub III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Kutno dla dzieci z rocznika 2012.

W turnieju wzięło udział osiem zespołów:
UKS 1 Aleksandrów Kujawski, Power Chodecz, SL Salos Róża Kutno, Szkółka Płock I i II, KS Żychlin oraz dwa Nasze zespoły KS Kutno I i KS Kutno II.

Turniej poprowadziła wspaniała para komentatorów Jerzy Papiewski i Zbyszek Baran, sędziowie Mirosław Krzymiński, Zbyszek Morawski a nad zdrowiem i bezpieczeństwem czuwała Lucyna Urbańczyk

W turnieju z bardzo dobrej strony zaprezentowały się kutnowskie zespoły, które spotkały się w finale. Po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu KS Kutno I pokonał drużynę SL Salos Róża Kutno i został zwycięzcą turnieju.

Mecz finałowy: KS Kutno I – SL Salos Róża Kutno 2:0
Bramki: Stanisław Kopczyński 2
KS Kutno I zagrał w składzie: Marcel Piechowski – Alan Pęgowski, Stanisław Kopczyński, Adam Jędrzejczak, Patryk Pietrzak Ilecki, Kacper Mijas
trener Łukasz Pabjańczyk, kierownik Rafał Wawrzyńczak

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Stanisław Kopczyński (KS Kutno), królem strzelców Alan Pęgowski (KS Kutno), a najlepszym bramkarzem Filip Grabski (Power Chodecz).

Nagrody wręczyli:
w imieniu Prezydenta Miasta Kutno Paweł Szczepanik
Robert Kornacki koordynator drużyn młodzieżowych KS Kutno
Tomczak Kamil Dominik trener I drużyny seniorów KS Kutno

Dziękujemy wszystkim drużynom za super emocje i zabawę. Dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju:
– Panu Prezydentowi Miasta Kutno Zbigniewowi Burzyńskiemu,
– Sławomirowi Podemskiemu,
– firmie Kellogg’s,
– firmie Bracia Dubielak,
– firmie Kezza

PODZIEL SIĘ