Rocznik 2010 na wyjeździe

0
72

W środę rocznik 2010 rozegrał mecz ligowy z UKS Bzura Ozorków. Spotkanie z wymagającym rywalem – vice liderem rozgrywek.

Gospodarze (Bzura) od początku dominowali. Stwarzali sobie okazję po okazji, jednak albo byli nieskuteczni albo na posterunku był Młody. Udało nam się przetrwać nawałnicę i do przerwy 0-0.

Po przerwie dość niespodziewanie wychodzimy na prowadzenie. Jeszcze Bzura nie zdążyła się otrząsnąć po utracie pierwszej bramki a już prowadziliśmy 2-0. Kolejny cios i mamy 3-0. Pierwsze 10 minut drugiej części było wyśmienite. Później rozkojarzenie i rywal zdobywa dwie bramki. Ostatnie słowo należało do nas – strzelamy kolejne dwa gole i odnosimy zwycięstwo na mega trudnym terenie. 5-2 to na pewno doskonały wynik, udało się wykorzystać większość stwarzanych sytuacji.

Skład: Szymon Sałuda (c), Szymon Kacprzak, Janek Przybysz, Bartek Lubieński, Alan Pęgowski, Gracjan Czajkowski, Igor Jankowski, Fabian Borek, Maciek Kowalski, Filip Wiśniewski, Filip Krukowski, Piotrek Olesiński, Stasiek Buczkowski, Kuba Proniewski

PODZIEL SIĘ