Sparing przy Kościuszki

0
893

KS Kutno – Warta Sieradz 1:3 (0:3)
Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił Fabian Bulek (Szombierki Bytom), asystę zanotował Ostrowski Mateusz.
Wyjściowy skład: testowany – Sobczak Igor, Kowalczyk Maciej, Klepacz Adrian, testowany, Kralkowski Adrian, Kasperkiewicz Piotr, Niedzielski Konrad, Kacela Marcin, Patora Adam, Białas Krystian.
Skład w drugiej połowie meczu: testowany, testowany, Rokosz Kamil, Klepacz Adrian, testowany, testowany, Ostrowski Mateusz, testowany, testowany, Kacela Marcin, testowany.

Krótki komentarz I trenera KS Kutno Dominika Tomczaka: Koniec testowania. Czas na ostateczne decyzje kto będzie walczył na 3 ligowych boiskach. Niektórzy dzisiaj zawiedli i musimy podjąć męskie decyzje. Do inauguracji sezonu 2021/2022 zostały tylko 2 tygodnie. Przez ten czas musimy stanąć na wysokości zadania i wszystko poukładać od strony taktycznej. Potencjał w ofensywie jest duży. Wiemy jednak, że drużynę zawsze buduje się od tylu. Natomiast gra w defensywie jest naszą bolączką. Wiemy, że budujemy drużynę na nowo, praktycznie od zera. Mimo to nasze działania muszą być już zdecydowane. Wierzymy, że zdążymy ze wszystkim na czas.

Następny mecz już w środę 28 lipca z Klub Sportowy Sokół Kleczew. Spotkanie zostanie rozegrane w Kutnie o godzinie 18:00. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny. Pamiętajcie to dla Was gramy i potrzebujemy Waszego wsparcia!

PODZIEL SIĘ